in ,

Önde gelen Bitcoin borsası “Flaş İndirim” ile BTC satıyor!

Önde gelen Bitcoin borsası “Flaş İndirim” ile BTC satıyor!
Önde gelen Bitcoin borsası “Flaş İndirim” ile BTC satıyor!

Singapur merkezli Bitcoin borsası KuCoin, yaptığı açıklamada ikinci yıldönümü kutlamaları kapsamında, belirli gereksinimleri karşılayacak kullanıcılara “büyük indirim” ile Bitcoin satacaklarını söyledi.

KuCoin, “büyük indirim” ile Bitcoin satacak

Borsa tarafından paylaşılan güncellemede, KYC onaylı işlem hesaplarında en az 50 KuCoin Shares (KCS) sahibi olan kullanıcılara 1,5 milyon dolar değerinde Bitcoin (yaklaşık 144 BTC) satılması planlanıyor. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, satış 16 Eylül 2019 TSİ 17.00’de gerçekleştirilecek. Satılacak olan indirimli gerçek Bitcoin (BTC) değerinin, kripto para biriminin genellikle dalgalı fiyatları olması nedeniyle, flaş satış gününde belirleneceğini unutmayın. Borsanın belirlediği şartlar şunlardır:

  • KuCoin, kullanıcıların BTC’lerini, KCS tokenlerini kullanarak büyük bir indirimle satın alabilecekleri özel bir flash satış sayfası açacak.
  • Borsa, kullanıcıların öngörülen tutara uyduğundan emin olmak için 16 Eylül 2019’dan önce rastgele KCS bakiyelerinin anlık görüntüsünü alacak.
  • Her kullanıcı hesabı, satın alma işlemine en fazla 750 ABD doları değerinde KuCoin Shares harcayabilir, ancak bu değer fiyat istikrarını sağlamak için Tether’da (USDT) hesaplanır.
  • Görünüşe göre flaş satışa katılan kullanıcılar kısa bir süre sonra aldıkları BTC miktarını cüdanlarında görebilecekler, düşük bakiyeli hesaplar ise BTC almaya hak kazanmayacak.

Haberle birlikte KuCoin Shares yüzde 7’den fazla arttı

Anlaşılır bir şekilde, KuCoin’in en son indirimli BTC satışları duyurusu ve daha fazla promosyon kampanyası vaadi, borsadaki yerel kripto para KCS’nin değerinde bir artışa neden oldu. Kripto para birimlerinin çoğunun kazanç elde etmek için uğraştığı bir günde, KCS %7’den fazla arttı ve duyuru ile birlikte 1.44 dolardan 1.56 dolara yükseldi.

Kucoin

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Uzman analist XRP için bombayı patlattı: 40 sente gidiyoruz!

Efsanevi Ripple Tahmini: Bu gelişmeyle XRP fiyatı zıplayabilir!

pepcoin

Pepsi’nin Pepcoin’i gerçekten bir kripto para mı?