in ,

Nifty’s Inc. yeni NFT platformu oluşturmak için Warner Bros ile anlaştı

Kripto Para Analiz – Nifty’nin yeni bir projesi olan NFT platformunun açılış günü yani Pazartesi günü fazlasıyla büyük ilgi görmüştü. Gerçekleşen bu fazla ilginin sebebi, Warner Bros’un Nifty’s Inc. ile ana işbirlikçi olarak duyurulmasından sonra yaşandı.

Ayrıca blok zincirinin bazı büyük girişim şirketlerinden yaklaşık 10 milyon dolar değerinde bir desteği de bulunuyor.


Warner Bros ile kurulan ortaklık, Nifty’s’in sınırlı sayıda NFT koleksiyonunu piyasaya sürmesini düşünülüyor. Şirketin duyurusuna göre, koleksiyonda gelecekteki bir film olan ‘Space Jam: A New Legacy’den karakterler yer alması planlanıyor.

Yeni NFT Platformunda ki Yedek Yatırımcılar

10 milyon dolarlık yatırım Palm NFT Studio, Samsung Next ve BBTV Holdings Inc. gibi önde gelen yatırımcılardan geldi. Bu güçlü yatırımcıların yanı sıra  Coinbase, A&T Capital Ventures, Forerunner Ventures, Topps, Dapper Labs, Liberty City Ventures ve HENI yer alıyor.

Fazlasıyla toplu gerçekleştirilen bu yatırımlara yetmezmiş gibi Nifty’s’deki hisselerini artırarak birçok yatırımcı da Nifty’nin platform lansmanını destekleyeceklerini duyurdu.

Samsung Başkan Yardımcısı David Lee, konuşmasıyla Nifty’nin NFT’nin uzun süre durağan hareket etmesine şikayet ederek kurulacak olan bu yeni NFT platform yeniliğini övdü ve desteklediğini açıkladı.

Bu yılın Mart ayının başlarında Nifty’s, NFT odaklı sosyal medya platformuyla ilgili ilk duyurusunu yaptı. Bu duyurunun içeriğinde, büyük yatırımcılarının Joseph Lubin ve Mark Cuban’ı içereceğinden bahsetti.

Katkıda bulunan en önemli faktörlerden biri, dijital varlıkların ana akımda artan kabulüdür. Raporlara göre, Fungible Tokens satışı yılın ilk yarısında 2,5 milyar dolara yükseldi. Bu sebeple NFT’lerin ticaret hacminde de bir artış bulunuyor. Duyurulan bu NFT platformu ile satışlarda büyük miktarlarda artış gözlemleyebiliriz.

newsbtc

 


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

El Salvador kendi kripto parasını çıkartabilir

Bank of America, Bitcoin vadeli işlemlerini başlatıyor!

Bank of America, Bitcoin vadeli işlemlerini başlatıyor!