in , , ,

NFL yıldızı Saquon Barkley, sponsor ödemeleri için Bitcoin kabul edecek

NFL yıldızı Saquon Barkley, sponsor ödemeleri için Bitcoin kabul edecek
NFL yıldızı Saquon Barkley, sponsor ödemeleri için Bitcoin kabul edecek

Kripto Para Haber – NFL yıldızı Saquon Barkley, Bitcoin’i benimsediğini söyleyen son ünlü oldu. Son zamanlarda çoğu ünlü Bitcoin’i tanımaya devam ediyor. New York Giants’ın yıldızı “The Best Business Show”da, gelecekteki tüm pazarlama ve tüm antlaşmalar için Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini açıkladı. Barkely, BTC’ye geçmek istemesinin sebebinin yüksek enflasyon oranları olduğunu söylüyor.

Saquon Barkley şöyle söyledi:


Enflasyon oranları görüyorsunuz ve şimdi ne kadar yüksek olduğunu da görüyorsunuz. Servetinizi bu enflasyonla kurtaramayacağınızı da öğreniyorsunuz. Bu yüzden pazarlama paramı Bitcoin olarak alacağım.

Barkely gelecekteki tüm Bitcoin ödemeleri için kripto uygulaması olan Strike kullanacağını ayrıca vurguladı. Barkley, yalnızca enflasyonu yenen varlıklara yatırım yapmanın dışında, saha Bitcoin (BTC) üretmeye de oldukça hevesli olduğunu söylüyor.

NFL Star’ın şimdiden etkileyici sponsorlara sahip. Bu markalar Nike, Dunkin Donuts, Toyota, Pepsi, Visa ve Hulu gibi bazı popüler markalarını içeriyor. Saquon Barkley, pazarlama ve ciro geliri olarak her yıl 10 milyon dolarlık muazzam gelir elde ediyor.

Geçen yıldan beri NFL yıldızları arasında Bitcoin’e ilgi oldujça fazla. 2020 yılında Carolina Panthers’tan Russell Okung, 13 milyon dolarlık maaşının yarısını Bitcoin’e çevireceğini açıklamıştu. En iyi NFL taslağı Trevor Lawrence’a ait, popüler kripto uygulaması Blockfolio ile önemli bir sözleşme imzaladı. Trevor Lawrence, sözleşmeden sonra Bitcoin (TC), Ethereum (ETH) ve Solana (SOL) ile ödeme almayı kabul etti.

Bitcoin enflasyona karşı en iyi yatırım aracı

Federal Rezerv’in geçen yıl ekonomiye teşvik paketleri sunması sonrası enflasyon korkusu gündeme gelmeye başladı.  Son on yıl içinde yaklaşık % 200 bileşik getiri sunan Bitcoin enflasyona karşı en iyi yatırım olmaya devam ediyor. Sadece popüler yıldızlar değil, birçok kuruluş artan enflasyona karşı önlem almak için Bitcoin satın almaya devam etti.

2021 yılı Haziran ayı için Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE) % 5.4 artarak 13 yılın en yüksek seviyesine kadar ulaştı.

Fed Başkanı Jerome Powell, bu haftanın başlarında ABD Kongresi’de yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Karşılaştığımız zorluk, beklediğimizden veya herhangi birinin beklediğinden daha önemli olan bu enflasyona nasıl tepki vereceğimiz. Enflasyon oranı geçici olursa, buna tepki vermek doğru olmaz. Bu durum uzadıkça, enflasyon beklentilerini etkileyecek ve daha uzun süreli olacak riskleri yeniden değerlendirmeye devam etmek zorunda kalacağız. Biz de bunu takip ediyoruz.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

THORChain, ikinci kez hacklendi! Hacker'ın ne istediği açıklandı

Thorchain, ağına yapılan son saldırıyı Satoshi Nakamoto örneğiyle savunuyor

blackrock

Black Rock Petroleum, son ortaklığıyla Bitcoin madenciliğine başlıyor!