in , , ,

New York, Çin krizinin ardından bitcoin merkezi olabilir

New York, Çin Krizinin Ardından Bitcoin Merkezi Olabilir
New York, Çin Krizinin Ardından Bitcoin Merkezi Olabilir

Kripto Para Haber- New York belediye başkan adayı şehri Bitcoin merkezi yapmak istiyor. NY belediye başkanı olmak isteyen Demokrat partiden Eric Adams, Andrew Yang’da esinlenmiş gibi görünüyor. Seçildikten sonraki bir yıl içinde NYC’yi Bitcoin merkezi yapma sözü verdi.

Adams, NYC’yi bir sonraki Bitcoin merkezi yapmak için kripto şirketleri ve işletmeleri için sıcak nokta olarak görülen Miami’den tacı almak için söz verdi.


Adams, “Sana söz veriyorum, bir yıl içinde […] farklı bir şehir göreceksin. […]. Yaşam biliminin merkezi, siber güvenliğin merkezi, sürücüsüz arabaların, drone’ların, bitcoin’in merkezi olacağız, tüm teknolojinin merkezi olacağız.” diyerek seçim vaadinde bulundu.

Andrew Yang ise birkaç gün önce demokratik adaylar arasında en düşük oy yüzdesini topladıktan sonra adaylığını seçimden geri çekti. Young, Başkanlık kampanyasını aynı tema üzerinde yürütüyordu ve kripto savunucusuydu. Adams’ın şehri bir Bitcoin merkezi yapma güvencesi, kriptonun benimsenmesini ana akım haline getirmeye yardımcı olabilir.

New York, Çin Krizinin Ardından Bitcoin Merkezi Olabilir

New York Belediye Meclisi, geçen ay şehirdeki Bitcoin madencilik operasyonlarının durdurulması çağrısında bulunan bir tasarıyı reddetmişti. Çin’de madencileri Bitcoin madenciliğine yönelik son baskının ardından NYC, Teksas ve diğer birkaç eyaletle birlikte önemli bir hedef haline gelebilir. Miami belediye başkanı, kripto madencilerini cezbetmek ve Bitcoin’i şehirde daha yaygın hale getirmek için şimdiden yasa çıkarmaya çalışıyor.

Seçim vaadi olarak Bitcoin’e sahip bir Belediye Başkanı, şehrin yanı sıra kripto topluluğu için bir kazan-kazan durumu olduğunu kanıtlayabilir.

coingape


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEC ve Ripple arasındaki davada yeni gelişmeler

SEC ve Ripple arasındaki davada yeni gelişmeler

Facebook, Google, Apple, Tesla Hisseleri Solana'ya Geliyor

Facebook, Google, Apple, Tesla Hisseleri Solana’ya Geliyor