in ,

NEM Blockchain için ilk ticari dAppbuilt olan Scanetchain’i geliştirdi

NEM Blockchain için ilk ticari dAppbuilt olan Scanetchain'i geliştirdi
NEM Blockchain için ilk ticari dAppbuilt olan Scanetchain'i geliştirdi

NEM Blockchain için ilk ticari dAppbuilt olan Scanetchain’i geliştirdi. Scanetchain, kullanıcıların içerik ve ürünlerini telif hakkı ve patent hakkı bildirim için özgürce tanımlayıp satabilecekleri, merkezi olmayan açık bir platform. Scanetchain, birden fazla platformun birbirine bağlı bir ekosistemini oluşturmak için reklamları, ürünleri ve içerikleri sorunsuz bir şekilde bir araya getirmek için yapılandırıldı.

NEM Blockchain için ilk ticari dAppbuilt olan Scanetchain’i geliştirdi

NEM konuya yönelik Twitter üzerinden şu paylaşımı yaptı:

Scanetchain, bir merkezi olmayan açık platform. Artırılmış gerçeklik (AR) teknolojisini kullanarak reklam, alışveriş içerikleri ve sosyal ağ hizmetlerinin birlikte çalışabilirliği sağlıyor.

NEM Vakfı, IT’ye dahil olma, girişim, iş şekilleri, ticaret, varlıkların yönetimi ve kripto dünyasının NEM yatırımcıları tarafından destekleniyor. NEM’in iş stratejisi, NEM’in Blockchain’ine daha iyi bir güncelleme ve her şey dahil bir topluluk için kamu tarafından kontrol edilirken özelliklerini geliştirmektir.

NEM yeni ortaklıklar ile büyümeye devam ediyor

NEM Blockchain teknolojisiyle donatılmış Scanetchain, mevcut alışveriş merkezlerinin ve reklam platformlarının iç içe geçmesini kolaylaştıran uyumlu ve güçlü bir API  sunar. NEM (XEM) Asya pazarına hakim olma çabalarına bir yenisini ekliyor ve Coinsuper Borsası’nda listeleniyor. Mayıs ayında NEM Vakfı, Tutellus ve Cryptonomos arasında bir işbirliği yapıldı.  Müşterilerin ödeme yaparak materyalleri incelemesini ve öğrenmesini sağlayan merkezi olmayan bir platform olan Tutellus, artık NEM Blockchain’inden yararlanıyor.

NEM Blockchain için ilk ticari dAppbuilt olan Scanetchain'i geliştirdi
NEM Blockchain için ilk ticari dAppbuilt olan Scanetchain’i geliştirdi

NEM Vakfı, Yeni Zelanda’da bulunan bir kripto para borsası olan BitPrime ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Bir dernek, NEM Vakfı ve BitPrime’ın Haziran 2018’de bir kutlama düzenleyeceğini açıkladı. Önümüzdeki birkaç gün içinde bir XEM airdropu da duyuruldu. NEM, daha fazla ortaklığın yolda olduğunu doğruladı. Bu işbirliğinin XEM fiyatını artış yönünde desteklemesi bekleniyor. XEM yazım sırasında, %6,8 oranında düşüşle 0,21 dolar seviyesinden işlem görüyor. NEM şu anda yaklaşık 2 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle 15. sırada yer alıyor.

Ambcrypto

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
ORCA ile 6 saniyede kriptodan fiat paraya transfer mümkün.

ORCA ile kriptodan fiat paraya sadece 6 saniyede çekim yapabilirsiniz!

Hollanda Merkez Bankası, Blockchain hakkında bir rapor yayımladı.

Hollanda Merkez Bankası: “Blockchain mevcut finansal altyapıyı henüz desteklemiyor.”