youtube
Monero (XMR) hard fork’unda son dakika gelişmesi

Monero (XMR) hard fork’unda son dakika gelişmesi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gizlilik odaklı bir kripto para birimi olan Monero’nun (XMR) geliştiricileri, temel protokolü iyileştirmek üzere yeni bir güncellemeyi duyurdular.

Daha hızlı işlem yapmak üzere “CLSAG” adı verilen yeni bir yazılımı kullanan ve bağlanabilir halka imza protokolü uygulayacak olan ‘Oxygen Orion’ yükseltmesi hazır

Ortalama işlem performansı artacak

CLSAG özelliğinin ortalama işlem “boyutunu” yaklaşık % 25 azalttığı ve ayrıca tipik doğrulama performansını % 10 artırdığı söyleniyor.

Monero’nun yeni yükseltmesi bir hard fork olarak görülürken, Monero blockchain bölünmeyecek ve yeni bir coin oluşturulmayacak. Bununla birlikte, ortaya çıkan hard fork, Monero ağındaki tüm katılımcıların yazılımlarını güncellemelerini gerektirecek.

Monero hard forkuna ek olarak, haberler, Monero’nun Topluluk Kitle Fonlaması Sistemi (CCS) tarafından önerilen Monero Atomik Takasların tamamen finanse edildiğini belirten daha önceki bir duyuruyu takip ediyor.

Atmoik takas

Atomik takaslar, kullanıcıların birbirleriyle doğrudan kripto para takası yapmasına olanak sağladığından, Monero, kullanıcıları durum tespiti yapmaya ve fonların kaynağı hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyor.

Monero geliştiricileri bu hard fork’un ağı daha “sağlam” yapacağına inanıyor.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin