in

Monero fiyat analizi: XMR için bundan sonra ne bekleniyor?

Monero fiyat analizi: XMR için bundan sonra ne bekleniyor?
Monero fiyat analizi: XMR için bundan sonra ne bekleniyor?

Kripto Para Haber – Monero, dünün günlük grafiğinin kapanışına doğru düşüş ivmesine tanık oldu. Günün kapanışa yaklaşırken alıcılar geldi ve fiyatları yukarı çekti. Boğalar, erken işlem saatlerinde kontrolü ele almış gibi görünüyordu ve Monero fiyatı artmaya devam etti. 2 saat sonra, satıcılar güçlerini pekiştirdi ve daha da güçlenerek gün içi en yüksek 275 dolarda dirence neden oldu.

14 günlük RSI, 42’de nötr bölgede yer alıyor. Monero, 100 günlük basit hareketli ortalamanın biraz altında, 266 dolardan işlem görüyor. Tarafsız bölgeden kopma umutları, alıcıların 100 günlük basit hareketli ortalamayı aşma yeteneğine bağlı. Şu anda boğalar piyasanın kontrolünde ancak o kadar güçlü değiller.


Kripto para ısı haritası kırmızı renkte. En büyük dijital varlık (BTC), yüzde 7,45 düşüşle 35.110 dolardan işlem görüyor. Ancak dev varlık %46 hakimiyete sahip. ETH de yüzde 6 kaybetti ve şu anda 2.184,69 dolardan işlem görüyor. Ayılar piyasanın geri kalanını kontrol ediyor gibi görünüyor. Çoğu altcoinin fiyatı düştü.

Monero günlük işlem grafiğini 265 dolardan açtı. Bollinger bantları, günlük grafiğin başlangıcında genişledi ve kripto paranın yüksek oynaklığa sahip olduğunu gösterdi. Kripto paranın göreli güç endeksi tarafsız bölgede. RSI aşırı satım bölgesine doğru yükseliyor ve bu da boğalardan gelen baskıyı gösteriyor.

Bu haberin yazıldığı esnada Monero 274 dolardan işlem görüyor. 4 saatlik grafiğin başında, satıcılar piyasanın kontrolünü ele geçirerek kripto paranın fiyatını gün içi en düşük 263 dolara düşürdü. Ancak boğalar uyanıyor gibi görünüyor ve 271 dolarlık dirençle karşılaşmadan önce yükselen bir kama sergiliyor.

1 saatlik grafik, piyasayı kontrol eden boğalarla başladı. Birkaç dakika sonra, 268 dolara düşmeden önce bir baş ve omuz deseni oluşturdu. Alıcılar piyasaya akın etti ve Monero’nun fiyatını önemli ölçüde artırdı. Boğalar çok daha güçlü olduğu için bu eğilimin kırılması zor görünüyor.

Monero, boğaların piyasadaki ayıları geride bıraktığı için kısa kesilmesi muhtemel olmayan bir yükseliş trendi başlattı. Sonuç olarak, kripto paranın fiyatının önümüzdeki 24 saat içinde 280 dolara ulaşması olası.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En son 2018 ölüm sarmalı sırasında görülen madencilik verisi açığa çıktı! Fiyat çakılacak mı?

En son 2018 ölüm sarmalı sırasında görülen madencilik verisi açığa çıktı! Fiyat çakılacak mı?

Milyonlarca müşteriye hizmet veren İngiliz bankadan kripto para borsalarına darbe!

Milyonlarca müşteriye hizmet veren İngiliz bankadan kripto para borsalarına darbe!