in

Milyoner yatırımcı açıkladı: “Kripto para portföyümü sonsuza dek büyütebilirim”

Milyoner yatırımcı açıkladı: "Kripto para portföyümü sonsuza dek büyütebilirim"
Milyoner yatırımcı açıkladı: "Kripto para portföyümü sonsuza dek büyütebilirim"

Kripto Para Haber – Shark Tank yıldızı ve milyoner yatırımcı Kevin O’Leary, Bitcoin ve kripto portföyünün boyutunu önemli ölçüde genişletebileceğini açıkladı.

Ünlü yatırımcı kripto para yatırımlarını büyütmek istiyor

O’Leary, Bitcoin boğası Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda, dünya genelindeki düzenleyicilerin kripto para birimlerine ısınmaya başladığını belirtti. Ünlü yatırımcı bu sebeple gelişmekte olan varlık sınıfına daha fazla sermaye koymak konusunda daha istekli olduğunu belirtti.


“Son zamanlarda İsviçre, Fransa, Almanya, Avustralya, İngiltere, Japonya ve Kanada’daki düzenleyicilerin tümü kripto konusundaki duruşlarını değiştirmeye başladı, bu da piyasaya daha olumlu bakmama sebep oldu. Bu gerçekten beni harekete geçiren şeydi. Kripto para piyasası hayatımıda kalmaya devam edecek. Halen çok yeni bir aşamadan geçiyor. Zaman değiştikçe daha fazlasını koyacağım.”

Sadece Bitcoin ve Ethereum’da kalmayacak

Shark Tank yıldızı, kripto portföyünü Bitcoin ve Ethereum’un ötesine genişletmek istediğini de söyledi.

“Yıl sonunda muhtemelen (portföyümün) %7’si kripto paralarda olacak. Hedef bu. Çünkü Ethereum ve Bitcoin’in ötesine geçtim. Şu anda USDC’de (USD Coin) oldukça büyük bir pozisyonum var. Şu anda düşündüğüm diğer bazı varlıklara taşınıyorum.”

O’Leary’ye göre, portföy yatırım hedeflerini karşılarsa kripto varlıklara tahsisini %20’ye çıkarmaya açık.

“Performans önemli. Ben bir kovboy değilim. Aslında yılda %6 ile %8 arasında dağıtılabilir bir getiri elde etmek için sermaye ayırıyorum. Bitcoin’de çok fazla oynaklık var. Şu anda en düşük seviyelerden %61 geri döndük ve bu harika.”

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Solana (SOL) ağı istikrarsızlık yaşadığı için işlemler aksıyor!

Solana (SOL) ağı istikrarsızlık yaşadığı için işlemler aksıyor!

NFT çılgınlığı hangi altcoinleri yükseltiyor? Bu kripto paralar NFT'den etkileniyor!

NFT çılgınlığı hangi altcoinleri yükseltiyor? Bu kripto paralar NFT’den etkileniyor!