in

Milyarder yatırımcıdan Bitcoin açıklaması: “Pişmanım!”

Milyarder yatırımcıdan Bitcoin açıklaması: "Pişmanım!"
Milyarder yatırımcıdan Bitcoin açıklaması: "Pişmanım!"

Kripto Para Haber – Riskten korunma fonu Avenue Capital Group’un CEO’su ve kurucu ortağı Marc Lasry, Bitcoin yatırımından dolayı pişmanlık duyuyor. CNBC’ye verdiği yeni bir röportajda, yaklaşık 1,8 milyar dolarlık servete olan Lasry, daha düşük işlem gördüğünde daha fazla Bitcoin satın alması gerektiğini söylüyor.

“Bence daha fazla insan Bitcoin kullanmaya devam ettikçe, yükselmeye devam edecek. Ama evet, düşündüğümden biraz daha hızlı oldu. Çok daha fazlasını almalıydım. Bu benim hatam.”


“Keşke fiyat düşükken daha fazla BTC alsaydım”

Bitcoin üç yıl önce 8.000 dolar seviyesinin altında işlem görürken Lasry, 40.000 dolara ulaşabileceğini tahmin etmişti. Riskten korunma fonu, tahmininin kurumsal yatırımcıların alana girmesine ve Bitcoin’in fiyatını yükseltmesine dayandığını açıklıyor.

“Bana göre Bitcoin’de ilginç olduğunu düşünmemin nedeni buydu. Kurumsal yatırımcılar gelir gelmez fiyatın yükseleceğini düşündüm.”

Lasry, şu anda Bitcoin fiyatının nereye gittiği konusunda hiçbir fikri olmadığını ve BTC’nin mevcut fiyatların daha mı yükselip alçaldığını kimsenin tahmin edemeyeceğini de sözlerine ekledi. Bu haberin yazımı sırasında, amiral gemisi kripto para birimi 37.000 doların biraz üzerinde işlem görüyor.

Lasry, Bitcoin’i bireysel olarak satın almanın yanı sıra, bu yılın başlarında hedge fonundan bağımsız olarak kripto para yatırım şirketi BlockTower Capital’a da yatırım yaptı.

dailyhodl


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başbakan Loong, Singapurluları düzenlenmemiş kripto platformlarına karşı dikkatli olmaları için uyardı

Bitcoin ve etik: Gazetecilik etiği Bitcoin milyoneri olmasını engelledi.