in ,

Milyarder veteran Bitcoin’e verip veriştirdi! “Nefret ediyorum”

Milyarder veteran Bitcoin'e verip veriştirdi! "Nefret ediyorum"
Milyarder veteran Bitcoin'e verip veriştirdi! "Nefret ediyorum"

Kripto Para Haber – 97 yaşındaki Amerikalı milyarder yatırımcı Charlie Munger, Bitcoin’in cesaretinden nefret ediyor ve bunu herkesin bilmesini istiyor. Munger dün, 90 yaşındaki Warren Buffett’ın ömür boyu iş ortağı olduğu holding olan Berkshire Hathaway’in yıllık hissedarlar toplantısında konuştu.

Berkshire Hathaway’in başkan yardımcısı olarak görev yapan Munger, “Elbette, Bitcoin’in başarısından nefret ediyorum ve gaspçılar için yararlı bir para birimini hoş karşılamıyorum.” dedi.

“Bu yüzden, alçakgönüllülükle söylemeliyim ki tüm lanet olası gelişmenin iğrenç ve medeniyetin çıkarlarına aykırı olduğunu düşünüyorum.”

Munger’in Bitcoin’e yönelik saldırıları Twitter’daki kripto para dünyasını kızdırdı. Munger, milyarlarca doları aklamaktan madde kullanma alışkanlıklarını acımasızca savunmasına kadar her şeye öfkelendi.

Ancak daha önce Bitcoin’i “fare zehri” olarak adlandıran Buffett, Munger’in Bitcoin karşıtı tweet dizisine katılmamayı seçti.

“Bu soruyu atlayacağım çünkü muhtemelen kendi Bitcoin’ini izleyen yüz binlerce insanımız var.”

“Bu yüzden, 400.000 insanı bize kızdırmak ve mutsuz etmek veya iki insanı mutlu etmek gibi bir seçeneğimiz var ve bu sadece aptalca bir denklem.”

decrypt


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu altcoin yüzde 13 sıçradı, yeni rekor seviyesine ulaştı!

Bu altcoin yüzde 13 sıçradı, yeni rekor seviyesine ulaştı!

Venezuela Devlet Başkanı Maduro'dan yeni kripto para açıklaması!

Venezuela Devlet Başkanı Maduro’dan yeni kripto para açıklaması!