in ,

Milyarder girişimciden Dogecoin ile ilgili önemli sözler: “Enflasyondan korur!”

Bitfinex, Marjin Ticareti için DOGE Çiftlerini Listeliyor
Bitfinex, Marjin Ticareti için DOGE Çiftlerini Listeliyor

Kripto Para Haber – 3 Mayıs Pazartesi günü milyarder yatırımcı ve girişimci Mark Cuban, kripto alanı hakkındaki düşüncelerini paylaşırken Dogecoin’den (DOGE) de bahsetti.

Cuban, profesyonel basketbol takımı Dallas Mavericks’in sahibi olmasının yanı sıra, son derece popüler bir program olan “Shark Tank’ın” da starlarından biri.


Son haftalarda Dogecoin’i destekleyen Cuban, geçen salı günü dünyanın en popüler şaka kripto para birimine yatırım yapma hakkında The Ellen DeGeneres Show’da şunları söyledi:

“Genel olarak, birisi Dogecoin’i size getirip bunun iyi bir yatırım olup olmadığını sorduğunda, bunun dünyanın en iyi yatırımı olduğunu söyleyemem, ancak bir piyango biletinden çok daha iyi ve öğrenmek ve başlamak için harika bir yol kripto para birimlerini anlamak. “

Bugün erken saatlerde bir tweet dizisinde Cuban, “kripto varlıklarının neden değeri olduğunu” açıklamaya çalışırken Dogecoin hakkında şu yorumları yaptı:

“Doge gibi şaka paraları yalnızca fayda sağladıkları ve kullanıcılar bunları bu yardımcı program için kullandıkları takdirde işe yarar. Doge’yi harcayabildiğiniz sürece, yıllık enflasyon oranının 5b token olarak belirlendiğini bildiğimiz için, hizmet büyüdükçe BAZILARI değer kazanabilir. Herhangi bir para birimi gibi davranırlar. Daha fazla şirket ürün/hizmetler için Doge aldıkça, kripto para kullanılabilir bir para birimi olabilir çünkü satın alma gücünüzü bankanızdaki bir dolardan daha iyi tutabilir. Faiz oranları fırlarsa veya harcanan miktar düşerse veya durursa, Doge da yükselecektir. Evet, bir şaka artık meşru…”

Şu anda CryptoCompare verilerine göre, piyasa değerine göre altıncı en değerli varlık olan Dogecoin, son 24 saatlik dönemde %7,72 artışla 0,4129 $ civarında işlem görüyor. Yılbaşından bugüne kadar ise DOGE inanılmaz bir şekilde %8.685 arttı.

cryptoglobe


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance CEO'su: "Kripto ile çalışmayan bankalar, interneti reddeden kitapçılar gibidir!"

Binance CEO’sundan dikkat çeken Bitcoin, Tesla ve Apple kıyası: “Oynaklığı daha düşük!”

Eski Disney lideri, Terra Virtua (TVK) NFT ekibine katılıyor

Kolej basketbolunun yıldız isminden çarpıcı NFT hamlesi!