in , ,

Mike Novogratz: “Ethereum en büyük kripto para birimi olabilir”

Bitcoin ve Ethereum dip seviyelerinden bir sıçrama yaptı, daha yüksek fiyatlar gelir mi?
Bitcoin ve Ethereum dip seviyelerinden bir sıçrama yaptı, daha yüksek fiyatlar gelir mi?

Kripto Para Haber – Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para yatırımlarına odaklanan Galaxy Investment Partners’ın şu anki CEO’su Mike Novogratz, Ethereum’un Bitcoin’i gölgede bırakabileceği ihtimalini hiç de küçük görmüyor. Ünlü zengin 2007-2008 mali krizinden önce 2007’de Forbes tarafından milyarder olarak derecelendirildi ve ardından kripto para birimlerine yatırım yaptıktan sonra servetini geri kazandı. 2017 yılında kripto para biriminden 250 milyon dolar kazandığını söylüyor.

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bloomberg’e verdiği 30 Haziran’daki röportajı sırasında Ethereum’un bir gün Bitcoin’i potansiyel olarak değiştirebileceğini, geçebileceğini söyledi.


“Bence Ethereum, büyük olasılıkla, bir gün ikinci en büyük veya belki de en büyük kripto para birimi haline gelecek.”

Novogratz, Ethereum’un amiral gemisi kripto para birimine kıyasla “çok farklı bir kullanım durumu” olduğundan bahsediyor.

Bitcoin “güzel tasarlanmış” bir değer deposu olsa da, en büyük rakibi (Ethereum) Web 3.0 için temel katman olarak hizmet edebilir. Bununla birlikte, Ethereum’un Solana, Terra ve diğer ekosistemler gibi zorlu bir rekabetle karşı karşıya olduğuna da dikkat çekiyor. Kripto kralı, Ethereum veya diğer platformların üzerine inşa edilecek şeylerin önümüzdeki beş yıl içinde akıllara durgunluk verecek seviyelere geleceğini tahmin ediyor.

“Hâlâ erken”

Novogratz, müşterilerinin devam eden piyasa düzeltmesi konusunda endişe duyup duymadıkları sorulduğunda, kripto devriminin hala erken aşamalarında olduğunu söyledi. Bu nedenle, kimsenin aslında kriptonun ortadan kalkacağını düşünmediğini dile getirdi. Düzenlemeler konusunda da endişeye gerek olmadığını söyleyen Novogratz, düzenlemenin sektörü daha da güçlendireceğine inanıyor. Bununla birlikte, kripto para topluluğunun dünkü kongre duruşmasının ardından yasa yapıcıları eğitmek için daha iyi bir iş çıkarması gerektiğini de belirtti.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık! Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dijitale karşı fiziksel: Bitcoin, altına karşı eski ATH'yi yeniden test ediyor

Avustralya finans yetkilileri açıkladı: “Sadece iki kripto para kriterlerimize uyuyor”

Polygon (MATIC) fiyat analizi: MATIC için izlenecek seviyeler

Polygon (MATIC) fiyat analizi: MATIC için izlenecek seviyeler