McAfee, POTUS kampanyası için Blockchain teknolojisini kullanacak
McAfee, POTUS kampanyası için Blockchain teknolojisini kullanacak

John McAfee tahminini tekrarlıyor: “BTC, 2020’nin sonunda 1 milyon dolar olacak.”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

John McAfee, kuşkusuz Bitcoin boğa piyasasındaki ve kripto evrenindeki en tartışmalı karakterlerden biri. McAfee Bitcoin tahminini yineledi ve BTC’nin 2020 yılı sonuna kadar 1 milyon dolar olacağını söyledi.

McAfee Bitcoin tahminini iki katına çıkardı

Kasım 2017’de McAfee, BTC’nin 2020 yılının sonuna kadar 500.000 dolardan işlem yapacağını iddia etmişti. Ancak, Bitcoin beklenenden daha hızlı bir şekilde büyüdüğü için kriptonomist, tahminini 1 milyon dolar olarak yeniledi.

7 Eylül’de Barcelona’daki Blockchain Cruise etkinliğinde yapılan kısa röportajda John McAfee, 1 milyon dolarlık tahminine çok güçlü bir şekilde inandığını söyledi.

McAfee şöyle söyledi:

Bundan daha az bir büyümenin imkansız olduğunu düşünüyorum. Oyun hala devam ediyor.

McAfee, platformlarını dünya çapında kripto paraları tanıtmanın bir yolu olarak kullandığını açıkladı. McAfee’nin kripto paraları destekleyen platformlarından biri de başkanlık için çalışıyor. Platform, onun ulusal sahneye çıkmasına ve kripto sorunları hakkında konuşmasına izin veriyor.

McAfee ekledi:

Ancak, kimse beni başkan seçmeyecek. Benim bir takipçi kitlem var ama buna rağmen ben başkan olamayacağım. Geçmişime bak. Bak ben kimim?

chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin