in

Mastercard, Blockchain endüstrisine güçlü bir giriş yaptı: Start Path programına altı şirket dahil edildi

Dijital yuan projesinde sona gelinirken dev duyuru: Mastercard işe dahil oldu!
Dijital yuan projesinde sona gelinirken dev duyuru: Mastercard işe dahil oldu!

Kripto Para Haber – Fintech girişimleri için bir hızlandırıcı program olan Mastercard Start Path, Blockchain tabanlı ödemeler alanında yenilik yapan altı yeni şirkete ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Asante Financial Services, Cledara, Jifti, Moeda Seeds, SpendDebt ve Tippy, hizmet olarak yazılım ve Blockchain teknolojisinde “fintech yenilikçileri” olarak seçildi.


Mastercard, Blockchain ve fintech yenilikçilerine altyapı sağlıyor

Mastercard’ın fintech ve kolaylaştırıcılardan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Amy Neale, konuyla ilgili şunları söyledi:

”Fintech ortamı benzeri görülmemiş bir hızda geliştikçe, Mastercard, fintech yenilikçilerinin büyümesine ve nihayetinde daha fazla insanı dijital ekonomiye kazandırmasına yardımcı olacak altyapı ve varlıkları sağlıyor.

En yeni Start Path şirketleri, fintech endüstrisinin geleceğini temsil ediyor ve tüketici ihtiyaçlarını öngören kapsayıcı çözümler tasarlıyor. Çlçeklendirme yolunda bu yenilikçilerle ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.”

Start Path nedir?

Start Path, girişimlerin ürünlerini ve hizmetlerini büyütmelerine ve ticarileştirmelerine yardımcı olan altı aylık bir hızlandırıcı programdır. Program için seçilen şirketler, Mastercard’ın teknolojisine, uzmanlığına ve kaynaklarına gıpta ile erişim elde eder.

Mastercard, ödeme alanında yenilik yapmaya yönelik yenilenmiş bir bağlılığı yansıtan Start Path katılımcıları ile Blockchain teknolojisine güçlü bir giriş yapıyor. Cointelegraph’ın yakın zamanda bildirdiği gibi Mastercard, Blockchain endüstrisindeki en önde gelen yazılım şirketlerinden biri olan ConsenSys için 65 milyon dolarlık bir artışa liderlik eden birkaç büyük şirketten biriydi.

Kredi kartı şirketi; karbon ayak izi takibini, kullanıcıların günlük ürünler için alışveriş yaparken daha çevreye duyarlı kararlar almalarına olanak tanıyan blok zinciri tabanlı Provenance Solution’a dahil etti.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eski Disney lideri, Terra Virtua (TVK) NFT ekibine katılıyor

Kolej basketbolunun yıldız isminden çarpıcı NFT hamlesi!

Analist bombayı patlattı: "Bitcoin için yeni sıçrama kapıda olabilir!"

Bitcoin boğaları bu seviyelerde mücadele edecek