LocalNano.Com hayata geçerken NANO yükselişini sürdürüyor

localnano
LocalNano.Com hayata geçerken NANO yükselişini sürdürüyor

Kripto sektöründe dikkatlerin çoğu düşüş piyasasında SEC ve Wall Street firmalarının sektöre giriş haberlerine odaklanmışken Nano (NANO) kripto para projesi, kripto para yatırımcıları radarına giren ve büyük adımlar atan projelerden bir tanesi. NANO hakkında son zamanlarda beliren mobil cüzdanlar, Ledger Nano S desteği ve Binance’ın ağ üzerinde Nano temsilcisi olması gibi önemli gelişmeler oldukça dikkat çekti.Şu an gündemdeki Nano haberi ise localnano.com web sitesinin açılmış olması.

NANO son birkaç günü kazanımla geçirdi

Coinin performansına baktığımızda, NANO’nun,14 Ağustos’ta kripto pazarlarındaki ETF kaynaklı volatilite nedeniyle 0,78 dolarlık değerlere düştüğünü görüyoruz. Coin o zamandan beri son düşük seviyesinden 2,55 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Ve son 24 saatte CoinMarketCap’e göre yüzde 9,55 oranında artış gösterdi. NANO, 15 Ağustos’ta gördüğü 0,86 dolar fiyatı ile başladığı yükseliş hareketi ile bugüne kadar ise yaklaşık yüzde 200 gibi muazzam bir artış ile şu an 2,60 dolar fiyatından işlem görüyor.

LocalNano.com lansmanı

LocalNano.com’un hayata geçmesi ilk olarak Reddit sitesinde bulunan NANO topluluğu tarafından piyasaya duyuruldu.NANO’nun sitesi sayesinde P2P teknolojisi sayesinde kişiler birbirlerini arasında NANO ticareti yapabilecekler. Bunun için ise bir işlem ücreti alınmayacağı belirtiliyor.

Fakat NANO’nun bahsedilen sitesinin çalışması ile birlikte, farklı bir Reddit üyesi ise sitenin SSL sertifikası olmadığına vurgu yaptı. Kullanıcı bu durumda önemli bir güvenlik sorunu teşkil edeceğini belirtti.

Başka bir LocalNanos.com kafaları karıştırdı

Sitenin hayata geçmesini takiben ise Reddit kullanıcılar, sonunda ek bir “s” ile başka bir site olduğunu belirtti. Bu site – LocalNanos.com – SSL sertifikasına sahip ve bu haliyle ilkinden daha güvenilir gözüküyordu. Alan adlarındaki benzerlik, ise kafa karıştırıcı ve anlamsız olarak bazı eleştirilere maruz kaldı.

NANO Chicago’da “the Voice of Blockchain” etkinliğinde

NANO ekibi 24 – 25 Ağustos tarihlerinde Chicago’da düzenlenen bir Blockchain etkinliğine katılıyor. Ve kripto para hakkında daha fazla bilgilendirme yapmak için herkesi bölgeye davet ediyor.

Sonuç olarak, NANO yavaş ama emin bir şekilde 0,78 dolarlık en düşük seviyesinden müthiş bir geri dönüş yaptı. Ve şu anda 2,49 dolar seviyesinde işlem görüyor. NANO ekibi şu anda Chicago’daki Blockchain Voice etkinliğine katılıyor. Ayrıca, NANO’nun bir p2p seviyesi ile değişim yapılabilen LocalNano.com ve LocalNanos.com web sitelerinin de büyük ses getirdiği görülüyor. Ancak, iki platformdan herhangi birini kullanmak isteyen herhangi bir traderların, sitelerde işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalarında fayda vardır.

ethereumworldnews

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance