in , ,

Litecoin ve Chainlink fiyat analizi: LTC ve LINK düşüşten toparlanabilecek mi?

Litecoin ve Chainlink fiyat analizi: LTC ve LINK düşüşten toparlanabilecek mi?
Litecoin ve Chainlink fiyat analizi: LTC ve LINK düşüşten toparlanabilecek mi?

Kripto Para Haber – Litecoin ve Chainlink bugünkü düşüşlerden oldukça derin etkilendi. Bu iki kripto para biriminin günlük performanslarını inceleyelim.

Litecoin (LTC) fiyat analizi


Litecoin, 18 Haziran’da 157 dolarlık direnci kırdı ve geçen hafta fiyatının %9,7’sini kaybetti. Bu haberin yazıldığı esnada 148 dolardan işlem gören LTC, 144,5 dolardaki direnci savunuyor. LTC’nin piyasa değeri, geçen gün %6,65 düştü ve 9,8 milyar dolara geldi.

Bollinger Bantları, bu yazı yazılırken artan piyasa oynaklığının ileriye doğru keskin fiyat hareketlerine neden olabileceğini gösteriyor.

Chaikin Money Flow, düşüş bölgesinde kaldı ve sermaye çıkışları girişlerden fazla kalmaya devam ederken aşağı yönü işaret etti. MACD çizgileri, 16 Haziran’da meydana gelen düşüş eğiliminde kaldı, çünkü fiyat bu süre zarfında birbirlerine yakın hareket etseler bile istikrarlı bir şekilde düştü.

Kripto para için aşağı yönde keskin fiyat hareketi beklenebilir, bu durumda 130 dolarda destek bulabilir.

Chainlink (LINK) fiyat analizi

Chainlink, 15 Haziran’a dek toparlandıktan sonra son 24 saatte %8 düştü. Son 48 saatte 21 dolarlık destek seviyesini kıran LINK, 19 dolarlık destek seviyesinin de altına gerileyebilir.

LINK bu haberin yazıldığı esnada 19,66 dolardan işlem görüyor. Awesome Osilatör, 16 Haziran’da başlayan düşüş eğilimini teyit ediyor. Bollinger Bantları birbirinden uzaklaşıyor gibi görünüyor ve bu da önümüzdeki günlerde oynaklığın artabileceğini gösteriyor.

MACD, 16 Haziran’da düşüş eğilimi gösterdi ve bu yazı yazılırken piyasa hâlâ ayılara ait gibi görünüyor.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


balıkesir escort

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Binance Coin ve Dogecoin fiyat analizi: BNB ve DOGE yükselecek mi?

Binance Coin ve Dogecoin fiyat analizi: BNB ve DOGE yükselecek mi?

SHIB fiyat analizi: Shiba Inu haftalık flamasında kırılma bekleniyor

Shiba Inu yükselecek mi? Teknik göstergeler ne anlatıyor? SHIB analizi