in , ,

Litecoin ve Bitcoin Cash fiyat analizi: LTC ve BCH’de son durum

Litecoin ve Bitcoin Cash fiyat analizi: LTC ve BCH'de son durum
Litecoin ve Bitcoin Cash fiyat analizi: LTC ve BCH'de son durum

Kripto Para Haber – Kripto para piyasası henüz kötü günleri arkasında bırakabilmiş değil. Çoğu kripto parayı %50’den fazla düşüren çöküş durmuş olsa da ilk sıçramadan sonra piyasa halen belirsiz görünüyor. Çöküşü izleyen ilk sıçramadan sonra, çok da etkileyici bir satın alma baskısı görmedik. Bu analizimizde konuklarımız Litecoin ve Bitcoin Cash.

Aşağıdaki Litecoin tablosunda gösterildiği gibi, zirveler alçalırken, dipler yükseliyor. Bu nedenle, çoğu kripto para biriminde bir üçgen oluşuyor ve Litecoin şu an bu üçgenin ucuna doğru gidiyor. Bu da yakında herhangi bir yönde bir kırılma beklendiği anlamına geliyor.


Her ne kadar, başta 20 SMA (gri) ve 50 SMA (sarı) olmak üzere hareketli ortalamalar bugün LTC/USD için destek görevi göse de dipleri birleştiren yükselen trend çizgisi aşağıda görünüyor. Bu yüzden yakında bir sıçrama görebiliriz.

1 günlük Litecoin (LTC) fiyat grafiği

Bitcoin Cash ise iki hareketli ortalamanın ortasında kaldığı için daha da belirsiz görünüyor. 200 SMA (mor) iki kez aşılmasına rağmen çöküş sırasında destek sağlarken, 50 SMA (sarı) ve 100 SMA (yeşil) tepede direnç görevi gördü.

1 günlük Bitcoin Cash (BCH) fiyat grafiği

Şimdi BCH/USD, bir sonraki nereye gideceğinden emin olmayan kayıp bir köpek yavrusu gibi görünüyor. Bununla birlikte Litecoin’deki üçgenin kırılması, kripto pazarının bir sonraki yöne hangi yöne gidebileceğine dair bir ipucu verebilir. Dolayısıyla Litecoin ve Bitcoin’deki fiyat hareketini takip ediyoruz.

fxleaders


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin alış pozisyonları tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştı?

Bitcoin alış pozisyonları tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştı: Balina hareketleri ne anlama geliyor?

JPMorgan stratejisti Bitcoin için fiyat hedefini değiştirdi! BTC nereye gidiyor?

JPMorgan stratejisti Bitcoin için fiyat hedefini değiştirdi! BTC nereye gidiyor?