Litecoin (LTC) artık Nexo anında kredi sisteminin yeni teminat seçeneği

litecoin nexo
Litecoin (LTC) artık Nexo anında kredi sisteminin yeni teminat seçeneği

Nexo, sürekli yaptığı anketler ile toplumun yoğunlaştığı popüler talepleri dinlemeye devam ediyor. Bu bağlamda yeni bir gelişme olarak Litecoin (LTC) artık mevcut BTC, ETH, XRP, BNB ve NEXO tokeni gibi mevcut seçeneklerin yanı sıra, Nexo’nun anlık kredi limitleri için kullanılabilecek en yeni teminat seçeneği oluyor.

LTC, en büyük beşinci kripto para ve zamana meydana okuyan en popüler ve en hızlı dijital varlıklar arasında. 2011 yılında Charlie Lee tarafından kurulan Litecoin, herhangi bir zamanda, her yerde, herhangi birisine, düşük maliyetle etkin ve gizlilik odaklı, sınırsız ödemeler sağlayan, merkezsiz ve izinsiz bir para.

Litecoin ve Nexo benzer hedeflere sahip

Kripto para, her zaman merkezi olmayan finans gündemini toplumu kapsayacak şekilde ve finansal özgürlük üretme aracı olarak genişletmeye odaklanmış olup bu çabasıyla Nexo girişiminin misyonuyla aynı çizgide olduğunu gösteriyor.

LTC Sahiplerinin, anında paraya erişmeleri gerektiğinde onları satmak yerine varlıklarına karşı borç almalarına izin vermek, LTC’ye inanılmaz derecede güçlü bir ek özellik katacak. Bu sayede satış baskısı azalmış olacak ve LTC’nin uzun vadeli olarak elde tutulması daha kolay hale gelecek. Bunun da ötesinde, Nexo’nun anlık kredi limitleri vergi verimliliği sağlamak için güçlü bir araç olarak ön plana çıkıyor.

Nexo’nun kredi tahsis avantajları

Dünyanın en gelişmiş anlık kredi tahsis sağlayıcısı olan Nexo’nun anlık kredi sistemi önemli avantajlar sunuyor:

  • Müşteri fonları, gözetimde tutulan kripto varlıklar için 100 milyon dolar değerinde sigorta ile denetime tabi gözetim hizmeti sunan BitGo tarafından güvence altına alınmıştır.
  • Minimum 500 ABD doları ve maksimum 2.000.000 ABD doları kredi kullanabilme imkânı.
  • Kredi değerlendirme süreci olmadan otomatik ve garantili onay
  • Sadece kullanılan tutar kadar yıllık yüzde 8 (APR) faiz oranı
  • Taksit yok, asgari kredi geri ödemesi yok
  • Aynı/ertesi gün ücretsiz yerel banka para çekme işlemleri
  • 170.000’den fazla Nexo kullanıcısı için 300 milyon ABD doları kredi kullandırımı
  • Dünya çapında 200’den fazla ülkede faaliyette olan sistem.
  • 45’den fazla fiat para birimi (USD, EUR, JPY, vb.)
  • Gizli ücret yok, döviz komisyonu yok

Yüksek talep kripto paralarınızdan yüksek faiz kazanmayı getirdi

Bu devasa talep, ekibin, sektördeki en yüksek oran olan 200’den fazla ülkede bulunan yatırımcıların kendi hesaplarında stabilcoinleri ile yüzde 6,5 oranında kazanmalarını sağlayan “Faiz Kazanma – Earn Interest” ürününü başlatmasını sağladı.

– Nexo –

Telegram Twitter Facebook Reddit LinkedIn | Email

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance