in ,

Litecoin Fiyat Analizi – LTC hangi noktada alım fırsatı verecek?

Litecoin Fiyat Analizi - Düşüş alım fırsatı veriyor mu?
Litecoin Fiyat Analizi - Düşüş alım fırsatı veriyor mu?

Kripto Para Haber – Litecoin’in (LTC) boğaları, fiyatı 22 Temmuz’da 105 dolara düşürdüğünden beri agresif hareket ediyor. Ancak yukarıda belirtilen düşüşten bu yana fiyatı, 24 gün içinde ilk kez 140 doların üzerine ulaştı. Şimdi, kilit bir direnç bölgesinde bazı teknik zorluklar mevcut gibi görünüyordu, ancak bunlar ideal bir satın alma girişine yol açabilir.

Güncel değeri Litecoin’in (LTC), son 24 saatte %1,4 artışla 144,4 dolardan işlem görüyor.


Litecoin’in orta vadeli yükselişi sürdürmesi beklenebilir, ancak kısa vadeli bir düşüş daha olasıdır. 143 doların altındaki bir hareket, modelin alt trend çizgisine doğru geri çekilme şansını artıracaktır. Böyle bir durumda, yatırımcılar 138 dolarda bulunan destek seviyesine tutunması yaşanabilir.

LTC 4 saatlik grafik incelemesi

Litecoin, 22 Temmuz’da 105-114$’lık talep bölgesine geri döndüğünden beri büyük ölçüde yükselen bir kanalın sınırları içinde işlem gördü. Sabit yükseliş trendi, fiyatın 19 Mayıs’tan bu yana ilk kez 4 saatlik 200-SMA’nın (yeşil) üzerine çıktığını gördü. Bu, piyasaya daha fazla yükseliş hissi uyandıran önemli bir gelişmeydi.

Bir sonraki direnç bölgesi 146-150 dolar arasında ve bu alanın üzerinde bir artış, LTC’nin kanalında yaşanacak kopuş, yukarı yönlü artmasını tetikleyebilir. Bununla birlikte, Bitcoin saatlik grafiğinde hafifçe geri çekilirken, diğer altcoinlerin etkilenebileceği gibi, Litecoin ‘de bu durumdan etkilenebilir ve 143$ altında bir kapanış yaşanırsa, 138$ seviyesine kadar gerileyebilir.

Göreceli Güç Endeksi (MACD), sürekli satın alma baskısı nedeniyle yükseliş bölgesinde konumunu koruyarak 50-55’te destek buldu. Bu kesinlikle olumlu olsa da, son birkaç gün içerisinde düşüş eğilimi olacağını vurguladı.

Ayrıca Osilatör, düşük zirveler yaptı bu da yükseliş momentumunda hafif bir düşüş anlamına geliyor. Bu şekilde devam ederse, ilerleyen zamanlarda geri çekilme olabilir. Bununla birlikte, genel eğilimi hala yükselişte bu da keskin bir satış olasılığını ortadan kaldıran bir durum. 

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin madencilerinin kârı artıyor: Peki para nereye gidiyor?

Bitcoin madencilerinin, yeni adresi Paraguay mı olacak?

EOS, MATIC, Uniswap Fiyat Analizi - Yükseliş olacak mı?

EOS, MATIC ve UNI Fiyat Analizi – Yükseliş olacak mı?