in , ,

Litecoin fiyat analizi: LTC fiyatı yükselecek mi? Teknik görünüm

Litecoin fiyat analizi: LTC fiyatı yükselecek mi? Teknik görünüm
Litecoin fiyat analizi: LTC fiyatı yükselecek mi? Teknik görünüm

Kripto Para Haber – RSI göstergesi 60 seviyesinin üzerine çıkarken Litecoin şu anda 288 dolardan el değiştiriyor. Peki LTC yükselecek mi, yoksa düşecek mi? Teknik göstergeleri inceleyelim.


LTC/USD %7,20’nin üzerinde bir kazançla, işlem gördüğü kanalın üst sınırına doğru hareket ederken yukarı yönlü hareketi sürdürüyor. Bu haberin yazıldığı esnada Litecoin (LTC) boğaları 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kırıldı ve 289 dolar ile yukarı yönlü sınırlandı ve 268 dolarda aşağı tarafı destekledi.

Litecoin yükselecek mi?

Dün, Litecoin (LTC) fiyatı, yükseliş rallisinin 277 dolar seviyesinin üzerinde gerçekleşememesinin ardından hafif bir düşüş eğiliminde kaldı. Kripto para, 280 dolarlık direnç seviyesine yönelik engelleri ortadan kaldırmayı başaramadı, ancak bugün boğalar, kripto parayı hareketli ortalamaların üzerinde tuttuklarından piyasaya geri döndüler. Dahası, 300 dolarlık direnç seviyesinin üzerindeki bir kırılma, sırasıyla 320 dolar, 340 dolar ve 360 ​​dolar direnç seviyelerine doğru bir boğa koşusuna neden olabilir.

Ayrıca günlük grafik, LTC/USD’nin teknik gösterge 60 seviyesinin üzerine çıkmasıyla yükselme eğilimi gösterebileceğini ortaya koyuyor. Bununla birlikte, alıcılar piyasayı kanalın üst sınırına doğru itemezlerse, piyasa fiyatı hareketli ortalamaların altına düşerek 220, 200 ve 180 dolarlık destek seviyelerine ulaşabilir.

Bitcoin’e karşı Litecoin fiyatı, 0,0053 BTC direncine ulaşmak için diğerinde kanalı geçme girişiminde bulunuyor. Kripto para trend çizgisinin üzerine geçmediği ve fiyat onun üzerinde kapanmadığı sürece, bu durum yükselişin tersine dönmesini beklemek için geçerli bir neden olmayabilir.

En yakın desteğin altına doğru herhangi bir hareket, hareketli ortalamaların altındaki dipleri tazeleyebilir ve düşüşün sürmesi durumunda muhtemelen 0,0041 BTC’ye ve altına düşmeden önce 0,0043 BTC’den destek görebiliriz. Bu arada, RSI (14) yükseliş hareketini artırmak için aşırı alım bölgesine geçmeye hazırlanıyor.

insidebitcoins


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Grayscale'in ana şirketinden 500 milyon dolarlık dikkat çeken hamle!

Grayscale’in ana şirketinden 500 milyon dolarlık dikkat çeken hamle!

Dev oyun şirketinden 100 milyon dolarlık Bitcoin yatırımı geldi!

Dev oyun şirketinden 100 milyon dolarlık Bitcoin yatırımı geldi!