in , ,

Litecoin analizi: Desteğe tutunan LTC, önemli direnç noktası eşiğinde

litecoin
Litecoin analizi: Desteğe tutunan LTC, önemli direnç noktası eşiğinde

Litecoin Pazar günü % 5,54 yükseldi. Cumartesi günü % 1 düşüş gören Litecoin, haftayı % 3,45 düşüşle 41,93 dolardan kapattı. Yeni güne düşüşle başlayan Litecoin’in sabahın ilk saatlerinde 39,69 dolar düşük değeriyle başladı.

39,43 dolardaki ilk büyük destek seviyesinden yükselen Litecoin, gün içinde 42,27 dolara kadar yükseldi. Son geri çekilmeye rağmen, Litecoin, gün sonuna kadar üçüncü büyük direnç seviyesi 41,22 doların üzerinde kaldı.

Şu an Litecoin 42 dolar seviyesinde bulunuyor. Güne bir yükselişle başlayan Litecoin’in sabahın ilk saatlerinde 42,87 dolara kadar yükselebildi.  Bugünkü işlemlerde Litecoin, ana desteğinin üzerinde hareket ederken direnç seviyelerini henüz test etmedi.

Kısa vadeli Litecoin (LTC) analizi

Litecoin’in 42,90 dolarlık ilk büyük direnç seviyesine ulaşması için 42 doların üzerinde bir gün kapanışına ihtiyacı var gibi gözüküyor.

LTC/USD paritesi, sabahın en yüksek seviyesi 42,87 doları aşmak için ise daha geniş bir alıcı desteğine ihtiyaç duyuyor.

42 doların altında bir olası sarkma durumlarında Litecoin kayıplarını artırabilir.

Sabahın en düşük seviyesi olan 41,91 $ ile 41,30 $ arasına geri dönüş, ilk büyük destek seviyesi 40,32 doları gündeme getirecektir. Bu seviyeden sonraki ikinci önemli destek noktası ise 38,72 dolar olarak gözüküyor.

Teknik göstergelere Bakış

  • Ana Destek Seviyesi: 40,32 $
  • Büyük Direnç Seviyesi: 42,90 $
  • 23.6% Fib düzeltme seviyesi: 62 $
  • 38.2% Fib düzeltme seviyesi: 78 $
  • % 62 Fib düzeltme seviyesi: 104 $

fxempire


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
XRP

Analist: “XRP grafiği Bitcoin yükselişine rağmen iç açıcı gözükmüyor”

Bitcoin bir kez daha 9.400 dolara geldi: Şimdi ne olacak?

Tone Vays: “Altcoinleri zor duruma düşürecek olan inanılmaz artış gösteren Bitcoin hash oranı”