in ,

Lider Bitcoin borsası Binance’in listelediği altcoin’in fiyatı sert sıçradı

Şok: Rusya, Binance web sitesini kara listeye aldı!
Şok: Rusya, Binance web sitesini kara listeye aldı!

Yatırımcılar, hacme göre dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance’deki listelemesini değerlendirirken, CREAM Çarşamba günü keskin bir geri dönüş rallisi kaydetti.


Malta merkezli ticaret platformu, duyurusuna göre CREAM / BNB ve CREAM / BUSD ticaret çiftlerini listeledi. Bu, kullanıcıların CREAM tokenlarını Binance Coin ve stablecoin BUSD’ye karşı etkin bir şekilde yatırmalarını ve ticaretini yapmalarını sağlayacak.

Cream sert sıçradı

CREAM / USD, Binance listelemesinden sonra sadece üç saatlik işlemde neredeyse yüzde 54 arttı. Parite gün içi 120,85 dolara yükseldi.

CREAM, DeFi, decentralized finance, Compound, cryptocurrency, Binance

Kazançlar, CREAM piyasasındaki uzun ve depresif bir fiyat hareketinin ardından da geldi. Geçen hafta token 0,001 $’dan 279,45 $’a kadar yükseldi. Sonrasında meydana gelen düşüş DeFi projelerinin ne kadar çılgın olabileceğine dair ışık tutuyor.

Arka plan

CREAM, Cream Finance isimli merkezi olmayan bir kredi platformunun parçasıdır. Kullanıcıların bir varlık havuzundan izinsiz olarak ödünç alabileceği veya ödünç verebileceği bir protokol için yönetim tokenı görevi görüyor. Dolayısıyla, “faiz oranları bireyler tarafından belirlenmek yerine”, Cream Finance bunları “ödünç verilen varlıkların oranına göre algoritmik olarak” belirliyor.

İş modeli Compound modeline benziyor. CREAM, Binance’in yeni başlattığı blok zinciri Binance Akıllı Zincir üzerindeki protokolünü desteklemeye karar vermesinin ardından “getiri avcılarının” hamlesiyle daha da büyüdü. Bu, Cream Finance’i önceki blok zinciri Ethereum’un yüksek gaz ücretlerinden etkili bir şekilde korudu.

Hollanda merkezli piyasa analisti Michaël van de Poppe, CREAM’in Binance listesinin niteliği hakkında hızlı bir şekilde yorum yaptı ve borsanın “çöp” niteliğindeki bir tokenı listelemek için çok hızlı davrandığını savundu.

Önümüzdeki trend

Bu arada bazıları, Binance’in, DeFi tokenlaırnı listeleme yarışında UniSwap gibi gelişmekte olan merkezi olmayan borsalarla rekabet etmeye çalıştığını savundu.

Cream Finance bugün erken saatlerde kaynak kodunda kritik bir yazılım hatasıyla karşılaştığını itiraf ettiği için endişeler yüksek seviyedeydi. DeFi platformu, bir dizi tweet’te, sözde “giriş hatası” nedeniyle stake etme mekanizmasını durdurduğunu açıkladı.

Cream Finance, tüm kilitli hisselerin güvende olduğunu vurguladı. Likidite havuzu şu anda 310,92 milyon dolar değerinde Ethereum ve WBTC tokenleri tutuyor.

Genel olarak, CREAM / USD daha büyük fiyat düzeltmeleri anlamına gelen oldukça riskli bir alanda işlem görüyor. Kurun  geçmiş ticaret verilerinin eksikliği, gelecekteki eğilimlerini ölçmeyi zorlaştırıyor. Geriye kalan tek olumlu yön, DeFi alanını çevreleyen hype şeklinde.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gevşeme acımasız olacak diyen ünlü yazar Bitcoin’e finansal kargaşanın ortasında bu rolü biçti

“Gevşeme acımasız olacak” diyen ünlü yazar Bitcoin’e finansal kargaşanın ortasında bu rolü biçti

Ünlü trader’dan beklenmedik Ripple açıklaması: "XRP ölmedi, ölmeyecek!"

Ünlü trader’dan beklenmedik Ripple açıklaması: “XRP ölmedi, ölmeyecek!”