in , , ,

Kripto piyasalarında güne başlarken güncel durum, ilk 10 kripto para 9 Mayıs destek ve direnç seviyeleri

kripto para
Kripto para piyasalarında son durum

Kripto para piyasalarında sermaye miktarı 185 – 190 milyar dolar arasında dalgalanmaya devam ediyor. Dünden beri piyasa giren 3 milyar dolar ile yaklaşık 188,1 milyar dolar seviyesine çıkan sermaye miktarı sonrası Bitcoin’in de 6.000 dolar kritik eşiğini geçtiğini gördük.

Son 24 saatlik işlem hacmi ortalamasına bakıldığında ise CoinMarketCap verilerine göre 46,6 milyar dolar seviyesinde seyrettiğini görüyoruz.

9 Mayıs ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyelerini ise şu şekilde hesapladık:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
MasterMana virüsü yayılıyor! 4,3 milyar dolarlık kripto para kayıp

Binance hacker’ları takip ediliyor ancak suçlular adres şaşırtıyor

Facebook’un kripto parası, düzenleyici ve ortak şüphesiyle karşı karşıya

Facebook kripto paralara yönelik yasaklarını kaldırıyor