in

Kripto paranın güvenilir adresi Makropa.com!

makropa.com
Kripto paranın güvenilir adresi Makropa.com!

2018 yılında kurulan Makropa.com’un hedefi, kripto parayı geniş kitlelere ulaştırmak ve gelecekte kripto para piyasasında global bir oyuncu olmak. Bu vizyonla yola çıkan Makropa.com, kendi geliştirdiği borsa platformu, gelişmiş bilgi teknolojileri alt yapısı, profesyonel destek ekibi ve yüksek güvenlik standartlarıyla Türkiye’nin en gelişmiş kripto para alım satım platformudur.


Güvenli ve kullanıcı dostu bir platform olan Makropa.com’da Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Litecoin alım-satım işlemleri yapılmaktadır. Zaman kısıtlaması olmadan 7/24 işlem yapabilmenize olanak sağlayan Makropa.com, mesai saatleri dışında da kullanıcılarına havale imkanı sunuyor. Bu sayede zaman ve mekan sınırlarını aşan dijital ortamda işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

makropa

1 Mayıs’a kadar Makropa.com’a üye olanlara sürpriz fırsatlar

Makropa.com, yeni üye olacak yatırımcılara bir fırsat sunuyor. 1 Mayıs’a kadar Makropa’ya üye olan herkese 10 TL bakiye ve 50 MakroCoin hediye ediliyor. Ayrıca yeni üyeler 3 ay boyunca tüm işlemlerini komisyonsuz yapabiliyorlar. Bu fırsatlardan yararlanmak için 1 Mayıs’a kadar Makropa.com’a üye olmanız yeterli.

Makropa

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başarılı analistten inanılmaz Ripple, Ethereum, Litecoin ve altcoin tahmini

Flaş kripto para haberleri: Brian Kelly’nin Bitcoin baharı, XRP, Ethereum, TRON, Litecoin, Stellar ve daha fazlası

icobox 2019 tahmini

ICOBox uzmanları bu yıl yeni bir kripto para patlaması tahmin ediyorlar