Kripto paralar üzerinden alış-satış yapmadan para kazanmanın yolu

Kripto paralar üzerinden pasif gelir elde etmek mümkün.
Kripto paralar üzerinden pasif gelir elde etmek mümkün.

Kripto paralar tarihin en zor dönemlerinden birini geçiriyor. 2017’de altcoin almanın harika bir kazanç yolu olduğunu düşünenler, 2018’de finansal stratejilerini yeniden gözden geçirir oldular. Farklı yöntemler kullanarak kripto paralar yoluyla pasif gelir elde etmek isteyenlerin sayısı da hayli fazla.

Peki sırada ne var? Kayba karşı yapılması gereken en mantıklı hareket riski azaltmaktır. Eğer hala kripto paralara inanıyorsanız yatırımlarınızı bu pazarlarda çeşitlendirmelisiniz.

BTC/USD 2017 sonunda zirve yaptı. Kaynak: SimpleFX
BTC/USD 2017 sonunda zirve yaptı. Kaynak: SimpleFX

Kripto paralar ile nasıl pasif gelir elde edilir?

Kripto pazarında para kazanmak için hiçbir şey alıp satmanıza gerek yok. Yeniden tasarlanmış, hızla artan kullanıcı tabanına sahip, tanıtması kolay bir platform seçmeniz yeterli. Ödül sahibi bir platform olan SimpleFX, 2017 ve 2018 yıllarında Cryptocurrency World Expo En İyi Yatırım Aracı ödülünü kazandığından beri hızla büyümekte olduğundan iyi bir başlangıç olacaktır.

İşin en iyi tarafı ise hiçbir yatırım yapmanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken platforma e-postanızla kayıt olmak ve kendi referans linkinizi almak.

Ne kadarlık kazanç sağlanabilir?

%5’ten başlayarak, %25’e kadar komisyon alabilirsiniz. Eğer yönlendirdiğiniz yatırımcılar 24 saatte sadece 500 dolar kazanırsa siz de 125 dolara kadar pasif gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca SimpleFX’e paylaştığınız referans linkinden katılan her yatırımcının yaptığı yatırım spreadinin %5’ini de elde edersiniz. Buna çok düzeyli gelir paylaşımı diyoruz. 

Tüm gelir paylaşım akışlarını izlemek için güvenilir bir yazılıma ihtiyacınız var. SimpleFX, bir üçüncü parti yazılım olan Unilink.io ’yu kullanıyor. Nasıl çalıştığına gelirsek:

SimpleFX’e kayıt olduğunuzda, uygulamanın sol üst köşesindeki simgesine tıklayın ve “Arkadaşları yönlendir”i seçin. Bu sizi Unilink.io gösterge paneline yönlendirecek.

Kampanyalarınız artık kullanıma hazır. Profesyonel ve yaratıcı bir ekip tarafından tasarlanmış etkileyici bannerlardan veya açılış sayfalarından birini seçip istediğiniz gibi paylaşın: İster sosyal medya ve bloglarda, ister YouTube’da, ister e-posta veya reklam olarak.

Unilink.io panelinde, reklam, tıklama, dönüştürme ve en önemlisi direkt ve çok düzeyli gelirinizi dolar cinsinden görebilirsiniz.

Şimdi deneme zamanı. Yönlendirme linkinizi ne kadar çabuk paylaşmaya başlarsanız onlar da size o kadar çabuk pasif gelir sağlarlar.

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Binance