in ,

Kripto para endüstrisinin ilk altın balinası belli oldu! Peki altın balina nedir?

Kripto para endüstrisinin ilk altın balinası belli oldu! Peki altın balina nedir?
Kripto para endüstrisinin ilk altın balinası belli oldu! Peki altın balina nedir?

Kripto Para Haber – NFT Glee ekibi, Bitcoin 2021 konferansında benzersiz bir müzayede düzenledi. Tron ve BitTorrent’in ünlü kripto girişimcisi ve karizmatik lideri Justin Sun, bugüne kadarki en büyük NFT açık artırmasında yer aldı ve “altın balina” olma unvanını yakaladı. Peki altın balina nedir?

Türünün tek örneği olan “Golden Whale Pass”, sahibine NFT olarak belirtilmiş tüm Bitcoin konferans etkinliklerine ömür boyu erişim sağlıyor.


Altın balina Justin Sun 460 bin dolar ödedi

Tron CEO’su Justin Sun, gelecekteki tüm Bitcoin konferanslarına ömür boyu erişimini garanti eden ve kendisine birden fazla VIP avantajına erişim sağlayan “Golden Whale Pass” tokeni için 1,6 Bitcoin (BTC) (460.000 dolar) ödedi.

Müzayedenin galibi, bu NFT’yi Tron tabanlı amiral gemisi dijital koleksiyon ekosistemi APENFT’e bağışlayacak:

Golden Whale Pass gibi büyük ölçekli NFT kullanım örneklerini görmek heyecan verici ve bu mirasın bir parçası olmaktan heyecan duyuyorum.

Bitcoin Konferansı ekibini ve NFT Glee ekibini tebrik ederim, bu NFT’yi APENFT projesine bağışlamayı planlıyorum ve geçiş hakkımı gelecekte iyi bir şekilde kullanmayı dört gözle bekliyorum.

50.000 katılımcı ile Bitcoin 2021 konferansı, Blockchain ve kripto para birimleri tarihindeki en büyük etkinlik olarak kabul ediliyor.

Bu ilginç satın alma ile Sun, karşılıksız token (NFT) kavramına olan bağlılığını vurguluyor.

Daha önce Tron Foundation, segmentteki en etkileyici dijital sanat eserlerini elde etmek için 30 milyon dolarlık bir fon başlatmıştı.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ethereum tüm zamanlar rekorunu kırdı – sırada hangi seviyeler var?

Ethereum satın almadan önce cevaplamanız gereken 5 soru

DOGE vs SHIB: Hangisi daha iyi? Bu kripto paralar nereden alınabilir?

DOGE vs SHIB: Hangisi daha iyi? Bu kripto paralar nereden alınabilir?