in ,

Kripto güncellemeleri: Bitcoin ‘Tarihi Sıçrama’ için hazır, XRP, Ethereum, Litecoin, TRON, Stellar, EOS

Stok Akış Oranı’na göre Bitcoin 60 bin dolara yükselecek
Stok Akış Oranı’na göre Bitcoin 60 bin dolara yükselecek

Sektörde Crypto Thies olarak bilinen teknik bir analist, Twitter’daki 24.000 takipçisine Bitcoin’in tarihi bir sıçrama için hazır olduğunu söyledi.

“Bitcoin yükselişe devam edecek.”

Analist, şimdilik, BTC‘nin fiyatının yükseleceğinden emin, ancak trader’ların her zaman en kötüsüne hazırlanmaları gerektiğine şu şekilde dikkat çekiyor:

BTC/USD Volume MA 1W üzerindeki tarihi sıçrama seviyelerinde. Volatilite girişi, fiyat dökümü durumunda gayet iyi konumlandırılmış ve yükselişe devam edeceğine eminim. Her zaman en iyi ve en kötü durum için hazırlanın.

Başka bir kripto trader’ı Josh Rager, 27.000 takipçisine, Bitcoin’in momentumunun duvara çarpmaya devam edeceğini düşündüğünü söyledi.

Dalgalanma ve XRP

Ripple’ın sınırsız işe alım çılgınlığı ilerliyor. San Francisco kuruluşu şu anda 52 açık pozisyondan biri olan hesap yöneticisi için uygun aday arıyor.

Bu arada, XRP, Bitcoin ve Ethereum ile eşleştirilmiş Güney Afrika kripto para borsası VALR’da listelendi.

Litecoin

Litecoin’in Reddit’teki topluluğu yeni bir dönüm noktasını kutluyor.

Litecoin alt konu bölümünün şimdi 200.000’den fazla abonesi var. Litecoin Vakfı’na göre iki yıl öncesine göre 10 kat artış anlamına geliyor.

Stellar

IBM ve Stellar, programlanabilir paranın gelişimiyle ilgili ortak bir açıklama yaptılar. Raporda, sınır ötesi işlemlerin gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilmesi için stablecoin’lerin nasıl kullanılabileceği vurgulanmaktadır.

Raporu buradan indirebilirsiniz.

Eter, EOS, TRON, Loom

Loom Network, Ethereum, EOS ve TRON için PlasmaChain’e entegrasyonları başlattığını duyurdu. Bu hareket esasen geliştiricilerin her üç zincirde de merkezi olmayan uygulamaları aynı anda yayınlamalarına izin verecek.

Loom Network’tan yapılan açıklama şu şekilde:

Geliştiriciler bir kez kendi DApp’larını oluşturması yeterli, bunları aynı anda tüm platformlara aktarabilirler. Tıpkı bir mobil oyun geliştiricisinin Unity’de bir kez oyununu kurması gibi, daha sonra Android, iOS, Nintendo Switch vb. alanlara aktarıyorlar.

Kullanıcılar, bu DApp’lara, aşina oldukları DApp ekosisteminin rahatlığını bırakmadan erişebilir ve geliştiricilere tercih ettikleri para birimiyle ödeme yapabilir. ETH, EOS, TRX veya herhangi bir ERC20 tokenini bu ödemede kullanabilir.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Türkiye'de bir ilk: Ethereum (ETH) ile futbolcu transferi

Türkiye’de bir ilk: Ethereum (ETH) ile futbolcu transferi

bitcoin fiyat analizi 4200 dolar

Bitcoin fiyat analizi: BTC için gözler 4.200 dolar hedefinde