in ,

Kraken, Bitcoin Cash sert çatalı için hazırlanıyor

Kraken, Bitcoin Cash sert çatalı için hazırlanıyor - Kripto Para Haber
Kraken, Bitcoin Cash sert çatalı için hazırlanıyor - Kripto Para Haber

Popüler kripto borsası Kraken, Bitcoin Cash sert çatalı için platformunu ve kullanıcılarını hazırlıyor.

Dün yayınlanan bir bildiride borsa, sadece Bitcoin ABC’ye destek vereceklerini belirtti ve kullanıcılara beklenen zincir bölünmesinden sonra herhangi bir Bitcoin SV’yi desteklemeyeceklerini bildirdi.

Kraken, Bitcoin Cash sert çatalı için tarih verdi: 15 Kasım

15 Kasım’da Kraken, Bitcoin ABC (BCH) cüzdanlarını Bitcoin ABC’ye özgü olarak hazırlayacak ve böylece herhangi bir alternatif zincirdeki coinler korunacak. Sert çatal gününde finansman veya ticaret için herhangi bir alternatif zincirin desteklenmeyeceği açıklandı.

Kraken, SV’nin şu anda Kraken’in listeleme şartlarını karşılamadığını ve desteklenmesinin olası olmadığını ifade ediyor.

Borsa, kullanıcılara çatal sırasında alım satım konusunda da uyarıda bulunuyor; teknik olarak tehlikeli olmasa da beklenen volatilitenin zararlı olabileceğini iddia ediyor.

Şu anda BCH’nin geliştirme kamplarında devam eden iç savaş, kripto para sektörünü parçalara ayırıyor ve borsaları ve kullanıcıları iki farklı BCH versiyonu arasında bir seçim yapmak için zorluyor.

chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Hard forkun Bitcoin Cash fiyatına olası etkileri

Hard forkun Bitcoin Cash fiyatına olası etkileri ve hard forkun detayları

Önemli gelişme: TRON ve Ethereum güçlerini birleştirebilir

TRON (TRX), Ethereum’un bir rekorunu daha kırdı: Böyle giderse ETH pozisyonunu TRX’e kaptırabilir