in

Koronavirüs Hindistan’da sağlık sistemini çökertti, Binance bağış yapacağını duyurdu

Koronavirüs Hindistan’da sağlık sistemini çökertti, Binance bağış yapacağını duyurdu
Koronavirüs Hindistan’da sağlık sistemini çökertti, Binance bağış yapacağını duyurdu

Kripto Para Haber – Binance ekibi, Hindistan’ın koronavirüs pandemisinin ikinci dalgasını kontrol altına alma çabalarına destek göstermek için 1.000 oksijen konektörü sağlamayı planlıyor.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Twitter’da yardım ekibinin 200.000 dolar değerinde 175 oksijen konektörünü güvence altına aldığını belirtti. Ancak oksijen konektörleri Hindistan hastanelerine yedi gün içinde ulaşabilecek. Ekip ayrıca Hindistan’da 1.000’den fazla konektör sağlamak için çalışıyor.


https://twitter.com/cz_binance/status/1388519426421493762

Ayrıca Binance, Hindistan’ın salgınla mücadelesine yardımcı olan kripto kuruluşları listesine de eklenmiş oldu. Buna ek olarak, birkaç başka kuruluş Hindistan’ın bu pandemik durumun üstesinden gelmesine yardımcı oluyor.

Son zamanlarda, Binance’in sahibi WazirX Exchange, INR 8 Crore (1,08 milyon dolar) bağışladı. Dahası, WazirX’in CEO’su Nischal Shetty, Twitter’da organizasyonlarının Covid Relief için fon sağlayacağını belirtti. Ayrıca diğer girişimlere katkıda bulunmaları için çağrıda bulundu.

Ek olarak, kripto para borsası Coinswitch Kuber de aynı amaç için 1.000.000 dolar bağışladı. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 650.000 dolar tutarında 100 ETH ve 100 MKR bağış yaptığını açıkladı.

Diğer bağışçılar arasında eski Coinbase CTO’su ve VC firması Andreessen Horowitz’in yönetim kurulu ortağı ve Balaji Srinivasan yer alıyor. Yaklaşık 50.000 dolar değerinde neredeyse 21,74 ETH bağışladılar. Ayrıca Avustralyalı, Brett Lee, Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal tarafından yürütülen Covid Relief fonuna Bitcoin bağışladı.

coinquora


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Silikon Vadisi devinden milyar dolarlık kripto para fonu müjdesi!

Silikon Vadisi devinden milyar dolarlık kripto para fonu müjdesi!

Bütün gözler Doge ’de ama 2021'in en çok kazandıranı değil

Bütün gözler Doge ’de ama 2021’in en çok kazandıranı değil- işte en çok kazandıran ilk 10 kripto para