in ,

İşte yeni çıkan “çarpıcı” Bitcoin ve altcoin fiyat tahminleri

İşte yeni çıkan “çarpıcı” Bitcoin ve altcoin fiyat tahminleri
İşte yeni çıkan “çarpıcı” Bitcoin ve altcoin fiyat tahminleri

Popüler kripto para analisti Nicholas Merten, altcoin’lerin yeni bir devir için hazırlandıklarını söylüyor.

Nicholas Merten: “Aradığım üç sinyal onaylandı! Altcoin’ler yeni bir devir için hazırlanıyor!”

DataDash’ın yeni bölümünde Merten, pazar rallisini gösteren üç sinyal aradığını söyledi. Şimdiye kadar, bu üç sinyalin ikisi onaylandı. Analist konuya yönelik şunları söyledi:

Burada sevdiğim şey, Bitcoin hakimiyetindeki önceki son düşük seviyenin çok altında olduğumuz… Kendimi eleştirmek ve aynı zamanda tek bir bakışta fazla önyargılı olmadığımdan emin olmak için analiz etmek istediğim şeyler var. Birkaç önemli şeyi aramak istiyorum. Neyse ki aradığım üç şeyden ikisi zaten onaylandı. Haftalık RSI’nın üst kanalından ayrıldık, bu yüzden şimdi eğilimi daha düşük başlatmak için yeniden yerimiz var. Bununla birlikte, haftalık sıkışık momentum göstergesi de gerçekten iyi bir işaret.

Sıkıştırma momentumunda düşmeye başladığımızı görebilirsiniz, işte o zaman Eylül ayında Bitcoin hakimiyetine dikkat çektik… Aradığım üçüncü şey: Hareketli ortalamalar kullanmaktan hoşlanıyorum. Uzun vadeli zaman dilimlerinde kullanmayı seviyorum. Haftalık listelerde ve aylık listelerde. Bu yüzden burada bir çarpı işareti olmasını bekliyorum ve momentumun olumsuz yönü yakaladığını kanıtlamaya devam ediyorum. Ve henüz bunu anlamadık. Bu yüzden gerçekten altcoin pozisyonlarımı istiflemeye başlamadan önce bunu bekleyeceğim.

Omkar Godbole kısa vadede Bitcoin için büyük bir hareket bekliyor

Son derece düşük dalgalanmaların arasında CoinDesk’ten Omkar Godbole, kısa vadede Bitcoin için büyük bir hareket bekliyor. Ancak bunun hangi yönde olduğu ise belirsiz. Analist konuya yönelik şunları söyledi:

Tarih bir rehber ise, BTC yakında iki taraftada büyük bir harekete tanık olabilir. Teknik analiz teorisi, uzun süren bir düşük volatilite döneminden daha çok büyük bir hamle yaptığını belirtiyor. Yüksek oran rekoru yükseliş hareketi olarak nitelendirirken, teknik grafikler ayıları desteklemeye başladı.

Dailyhodl

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Arthur Hayes: Bitcoin’de 20 bin dolara hazır olun

Arthur Hayes: Bitcoin’de 20 bin dolara hazır olun

Binance büyümeyi sürdürüyor: 15 yeni fiat para seçeneği geldi

Binance’nin merakla beklenen platformu müşteri kaydı almaya başladı