in ,

İspanya’nın en büyük ikinci bankası kripto para ticaret uygulaması başlattı

İspanya'nın en büyük ikinci bankası kripto para ticaret uygulaması başlattı
İspanya'nın en büyük ikinci bankası kripto para ticaret uygulaması başlattı

Kripto Para Haber – Bitcoin ve kripto paraların artık iyiden iyiye benimsendiğini söyleyebiliriz. Geçtiğimiz birkaç ay içinde, birkaç finansal dev, “kripto para birimlerinin finansın geleceği olduğu” fikrini güçlendirerek kripto para alanına adeta akın etti. İspanya’nın en büyük ikinci bankası BBVA da kripto para alanına dahil oldu.

İspanyol devi kripto para ticaret uygulamasını hizmete sundu

İspanyol bankacılık devi BBVA, bir Bitcoin ürünü sunan büyüyen finansal kurumlar listesine katılan en son banka olduğunu müjdeledi.


Yakın zamanda yayımlanan bir basın bültenine göre BBVA, İsviçre’deki özel müşteriler için bir kripto ticareti uygulaması başlattığını açıkladı. Resmi açıklamaya göre, kripto alım satım hizmeti, altı aylık bir deneme süresinin ardından 21 Haziran Pazartesi günü yayına girdi.

Bitcoin ile doğrudan etkileşime geçmek kolaylaştı

Yeni ürünün piyasaya sürülmesinin ardından bankanın müşterileri artık Bitcoin ile doğrudan etkileşime geçebiliyor. Ürün, bankanın mobil uygulamasına entegre edilmiş durumda ve kullanıcıların diğer varlıkların yanında Bitcoin’in performansını görmelerine olanak tanıyor. Ayrıca, kullanıcılar Bitcoin’lerini euro veya Amerikan doları gibi fiat para birimlerine sorunsuz bir şekilde dönüştürebildikleri ifade ediliyor.

İlk ürün Bitcoin ticareti ve saklama hizmetleri içeriyor olsa da bankanın gelecekte dijital varlıklarının listesini genişletme olasılığı da konuşuluyor. Bankaya göre, kripto paralarla ilgili bir ürün başlatma kararı, yatırımcılarının portföylerini çeşitlendirmesine izin vermek için oldukça büyük bir önem taşıyor.

btcpeers


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Neredeyse bu yılki tüm getirilerini silen Bitcoin için sırada ne var?

Neredeyse bu yılki tüm getirilerini silen Bitcoin için sırada ne var?

Binance Avrupa’da kripto vadeli işlemlerini durduruyor!

Binance, Ethernity Chain’i (ERN) bugün itibarıyla listelemeye başlıyor