in ,

İş dünyası IstanBlock 2020’de buluşuyor!

İş dünyası IstanBlock 2020’de buluşuyor!
İş dünyası IstanBlock 2020’de buluşuyor!

İstanbul, 6-10 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek İstanbul Blockchain Week ve 9-10 Nisandaki ana etkinliği IstanBlock2020 konferansına ev sahipliği yapacak. İş dünyasının da yakından takip ettiği konferansta Blockchain Türkiye Platformu Yürütme Kurulu Başkanı ve Eczacıbaşı Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı konuşmacı olarak yer alacak. Eczacıbaşı; fintech, finans ve Blockchain sistemleriyle iş dünyasının yaşadığı değişimi ve gelecek hedeflerini paylaşacak.

Dünyada Blockchain alanındaki önemli isimleri ilk kez Türkiye’de ağırlayacak olan IstanBlock 2020, Türk iş dünyasının saygın isimlerini de bir araya getirecek. 9-10 Nisan tarihlerinde dijital iletişim danışmanlığı yapan EAK Digital tarafından gerçekleştirilecek konferansta, Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı ve Blockchain Türkiye Platformu Yürütme Kurulu Başkanı olan Faruk Eczacıbaşı’nın finans, fintech ve Blockchain sistemleri hakkında gerçekleştireceği konuşmasına Boğaziçi Ventures’dan Barış Özistek eşlik edecek. 


Faruk Eczacıbaşı’nın IstanBlock 2020’de yer almasından mutluluk duyduklarını ifade eden IstanBlock2020’nin düzenleyicisi EAK Digital CEO’su Erhan Korhaliller şöyle konuştu:

Sayın Eczacıbaşı Türk iş dünyasında zekâsı ve becerisiyle tanınan çok değerli bir isim. TBV liderliğinde kurulan Blockchain Türkiye Platformuna kattığı vizyon ve değerin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bu girişim sayesinde sadece Türkiye değil, dünya için de yeni bir kavram olan Blockchain teknolojilerinin en iyi şekilde anlatılacağına, yeni nesil iş yapış biçimlerinin neler olduğunun, avantajları ve zorluklarıyla her açından anlatılabileceğine inanıyorum.EAK Digital olarak Blockchain teknolojilerinin getireceği fırsatları, kullanım ortamlarını anlatma vizyonuyla etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Bu yolda yapılan tüm girişimleri de destekliyoruz.Kendisinin IstanBlock 2020’de yer alması, finans dünyasının Blockchain ve kripto tarafından yönetilen yeni bir finans dünyasına geçişinin gerçekleşecek olmasının işareti. Faruk Eczacıbaşı’nın blok zinciri teknolojisinin gelecek dönemde sunacağı fırsatlarla ilgili çizeceği vizyonu heyecanla bekliyorum.

“Türkiye, Blockchain alanında iddialı bir konuma gelecek.”

Faruk Eczacıbaşı ise Bockchain teknolojileri hakkında görüşlerini şöyle ifade etti:

Dünya Blockchain kavramını daha yeni tanıyor. Türkiye olarak bilgi birikiminden çok uzak değiliz. Şu anda da kripto paralar dışında fazla değişim yaratacak uygulamalar daha ortaya çıkmadı. Türkiye mevcut potansiyeliyle dünyada Blokchain kavramının gelişmesinde iddialı bir konuma gelebilir.

IstanBlock2020’de Faruk Eczacıbaşı’nın yanı sıra Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, SabancıDX Genel Müdürü Burak Aydın, CoinShares CFOsu Meltem Demirors, Bitcoin.com Yönetim Kurulu Başkanı Roger Ver, Bybitin kurucu Ceosu Ben Zhou, NEOnun kurucusu Da Hongfei, Celcius Networkun kurucusu Alex Mashinsky ve daha birçok isim de ilk kez Türkiye’de bir araya gelecek.   

Etkinlik ile ilgili tüm detaylara www.istanbulblockchainweek.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blockchain.com kullanıcılarının kripto para ile USD kredi almalarını sağlayan özelliğini tanıttı

Blockchain.com kullanıcılarının kripto para ile USD kredi almalarını sağlayan özelliğini tanıttı

Tahminleri tutan yatırımcıdan yeni Bitcoin tahmini: "4 gün içinde..."

Ünlü analistten umutları yeşerten Bitcoin tahmini