in

INS Ecosystem açık kaynak kripto para cüzdanı çıkarıyor

INS Ecosystem
INS Ecosystem

INS Ecosystem ekibi, 29 Haziran’da dünya çapındaki kullanıcılar için yeni bir açık kaynak kripto para cüzdanı yayınlamaya hazırlanıyor. Bu, tüketici pazarları için çok beklenen Blockchain platformu için genel ilerlemeyi yansıtıyor.

INS Wallet Web çıktı, mobil platformlar çok yakında

Bu gelişmenin ayrıca şirketin yol haritasındaki hedeflere ulaşmaya ve büyümeye devam eden INS’deki özel geliştirme ekibi için önemli bir kilometre taşı olduğunu ifade etmekte fayda var. Haziran ayı, INS kurumsal sınıf Blockchain platformunun ana ağının geliştirilmesi ve piyasaya sürülmesi yolunda kaydedilen ilerlemenin yarısını işaret ediyor.


INS Wallet şu anda web için kullanılabilir durumda. Çok yakında Android, iOS ve macOS’ta da kullanılabilir olacak. Kullanıcı dostu ve son derece güvenli olan INS Cüzdanı, yakında BTC ile birlikte INS ERC-20 tokenlerini ve ETH’yi destekleyecek. İlk aşamada (lansmandan 2 hafta sonra) Cüzdan, kapalı beta testi olarak e-postalarını bekleme listesinden çıkaranlar arasından rastgele seçilen kullanıcılara sunulacak. Kayıtlı kullanıcılar transfer yapabilir, bakiyeleri kontrol edebilir, ödemeleri alabilir, fon depolayabilir ve işlem geçmişini görüntüleyebilir.

INS Ecosystem
INS Ecosystem

INS Blockchain platformu başlatıldıktan sonra INS Wallet, INS’in ana ağındaki INS ve diğer tokenleri destekleyecek. INS Wallet daha fazla kripto para ekler ve INS Blockchain Platform ile birlikte düzenli olarak geliştirilir. Böylecek evrensel bir cüzdan, Blockchain uygulama platformu ve dağıtık bir uygulama mağazası haline gelir.

INS Ecosystem kurucu ortağı Peter Fedchenkov, konuyla ilgili şunları söyledi:

Gelecekte INS Wallet, tüketici pazarları için kurumsal sınıf Blockchain platformumuzun bir kapısı olacak. Kullanıcılara INS Blockchain platformuna bir erişim noktası sunacak ve gerçekleşen çok sayıda işlev, işlem ve faaliyet yelpazesiyle etkileşime girmelerini sağlayacaktır. Yol haritası hedeflerimiz ile bugüne kadar istikrarlı bir ilerleme kaydettik ve bu, sonuçların sunulmasında gerçek bir odak noktası olan yetenekli geliştirici ekibimizin büyümesine yansıdı.

INS’in geleceği

INS geliştirme ekibi şu anda güvenlik protokolleri ve akıllı sözleşmeler içeren yeni nesil yüksek performanslı ölçeklenebilir Blockchain platformu oluşturmak için çalışıyor. INS Blockchain platformu, tüketici pazarlarının (perakende, tüketim malları ve hizmetleri, lojistik, vb.) büyük potansiyeline odaklanmak için eşsiz bir şekilde konumlandırılmıştır. Kurumsal dereceli dağıtık defter bulut platformu, tüketici işletmelerini daha etkili hale getirmeye, ekstra gelir kaynakları oluşturmaya ve maliyetleri ve riski azaltmaya yardımcı olur. Kuruma dayanıklı işlemler, kurumsal hizmet olarak sunulan yazılımları ve kurum içi uygulamaları güvenli bir şekilde genişleterek güvenilir bir iş ağında mümkün olacaktır.

INS mühendisleri artık en gelişmiş Blockchain platformunu oluşturmak için çalışıyorlar ve yakında platform için uygulamaların oluşturulması için gerekli API’ları, SDK’ları ve protokolleri geliştirmeye başlayacaklar.

INS Blockchain platformu tamamlandığında ve ana ağ 2019’da yayına girdiğinde, INS ekibi ve üçüncü taraf sağlayıcılar tarafından geliştirilen çeşitli merkezi olmayan uygulamaları (dApps) güçlendirecektir.

INS Ecosystem hakkında

INS Ecosystem, tüketici pazarlarına (perakende, bakkaliye, tüketici ürünleri ve hizmetler vb.) odaklanan geniş kapsamlı bir iş kapsamını karşılamak amacıyla tasarlanmış güvenlik protokolleri ve akıllı sözleşmeler ile yeni nesil yüksek performanslı ölçeklenebilir Blockchain platformunu kuruyor. Kurumsal dereceli dağıtık defter bulut platformu, iş hızını artırmaya, yeni gelir akışları oluşturmaya ve güvenilir bir iş ağında kurcalamaya dayanıklı işlemleri yürütmek için tedarik zincirini ve diğer kurumsal hizmet olarak sunulan yazılımları (SaaS) ve şirket içi uygulamaları güvenli bir şekilde genişleterek maliyet ve riski azaltmaya yardımcı olur.

INS Blockchain çerçevesi, kamu ve özel Blockchain sistemlerini destekleyecek ve farklı uygulamalar için farklı Blockchain’leri özelleştirebilecek. INS, farklı türlerde dağıtılmış senaryolar (doğrudan tüketiciye yönelik pazar, ürün özgünlüğü ve provenans takibi, tedarik zinciri ve envanter yönetimi, müşteri sadakati ve ödülleri, ticari promosyon yönetimi, ticaret finansmanı, garantiler) için temel altyapı üzerinde sürekli olarak ortak modüller sunacak. Belirli senaryo gereksinimlerine dayanarak, INS yeni ortak modüller geliştirmeye devam edecek.

 

INS Ecosystem

Telegram GrubuTelegram Kanalı (Duyurular)

Web SitesiFacebookTwitterMediumReddit

 

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us  

___________________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin fiyatında çöküş sonlanmadı mı? İşte 4 analistten 4 çarpıcı tahmin

Bitcoin dip seviyesi 6.000 dolar mı?

MetaMask bir Ethereum tarayıcısı ve cüzdanı

MetaMask Ethereum Classic’i destekleyecek ve ETC yüzde 14 oranında arttı