İlk 10 kripto para 9 Nisan destek direnç seviyeleri

kripto para piyasası 20 temmız Bitcoin son durum
Kripto paralar güne nasıl başladı?

Kripto para piyasaları toplam sermaye miktarı 9 Nisan sabahı itibarıyla 180 milyar dolar seviyesinde seyrediyor. Buna göre 24 saatlik zaman içerisinde piyasa sermayesi 3 milyar dolar kadar aşağı gelmiş durumda. Dün son 5 ayın en yükseğine ve 2019’un zirvesine ulaşan piyasa toplam sermayesinde görülen hafif bir gerileme, kripto paralarda da orantılı olarak bir düzeltmeye neden oluyor.

Son 24 saatlik işlem hacmine baktığımızda ise coinmarketcap verilerine göre 57,1 milyar dolar gerçekleştiğini görüyoruz. Ortalama işlem hacminde bir miktar düşüş söz konusu.

9 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyeleri aşağıdaki tablodaki gibi hesaplandı:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance