İlk 10 kripto para 4 Nisan destek direnç seviyeleri

bitcoin ve altcoin rallisi
Bitcoin, ETH, XRP ve LTC için oyun yeniden başladı

Kripto para piyasalarının toplam sermaye miktarı 4 Nisan itibarıyla 175,3 milyar dolar olarak seyrediyor. Son 24 saatlik ortalama işlem hacmini baktığımızda ise 83,2 milyar dolar seviyesinde olduğunu görüyoruz.(coinmarketcap)

İlk 20 kripto parada Bitcoin Cash dikkat çekmeye devam ederken, yükseliş hızının düştüğü görülen kripto para piyasalarında bazı kripto paraların negatif getiri performansı gösterdiği görülüyor. Bitcoin ise son 24 saatte yüzde 2 civarında artış ile fiyatını 5.000 dolar noktasının üzerine çıkarmış oldu.

4 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyeleri aşağıdaki tablodaki gibi hesaplandı:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir