in , , ,

İlk 10 kripto para 4 Mayıs destek direnç seviyeleri

kripto para
Kripto para piyasalarında son durum

4 Mayıs kripto para piyasaları sermaye miktarı 188,4 milyar dolar seviyesine çıktıktan sonra şu an 184,6 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Sermaye miktarında artış devam ederken piyasayı yüzde 55,4 oranında domine eden Bitcoin’de (BTC) 5.900 dolar seviyelerini gördü.

Bu olumlu hava eşliğinde Bitcoin’in 6.000 dolara olan yolculuğu devam ediyor. Buna göre son 24 saatlik ortalama işlem hacminde de bir artış söz konusu. Sabah itibarıyla işlem hacmi coinmarketcap verilerine göre 59,8 milyar dolar seviyesinde seyrediyordu.

En büyük 20 kripto para arasında şu an en çok kazandıran coin ise Bitcoin Csh olarak gözüküyor. Yükselişlerin en fazla yüzde 5 civarında seyrettiği büyük sermayeli altcoinlerde ve Bitcoin’de ağır fakat sağlam bir yükseliş trendi görüyoruz.

4 Mayıs ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyelerini ise şu şekilde hesapladık:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Usta yatırımcıdan çarpıcı Bitcoin ve altın öngörüsü!

Uzmanlar altın ile Bitcoin arasında ters korelâsyona işaret ediyor. Bunun BTC için anlamı ne?

Bitfinex'ten dikkat çeken sosyal ağ hamlesi: Karşınızda Pulse

Bitfinex IEO white paper’i yayınladı… Dondurulan fonlar geri alınabilecek mi?