in , ,

İlk 10 kripto para 3 Mayıs destek direnç seviyeleri

kripto para
Kripto para piyasalarında son durum

3 Mayıs kripto para piyasaları toplam sermayesi 181,3 milyar dolar seviyesinde devam ediyor. Hafta ortasında başlayan fon girişinin son 24 saatte de devam ettiğini görüyoruz. Dünkü rakamlara göre yaklaşık 6 milyar dolar seviyesinde bir sermaye artışı söz konusu.

Son 24 saatlik işlem hacmi ise 50 milyar dolara yaklaşmış durumda. Sermaye artışının piyasayı yüzde 55 oranında domine eden Bitcoin’i (BTC) 5.600 dolar bandına taşıdığını görüyoruz. Yükseliş eğiliminin ise devam ettiği gözleniyor.

3 Mayıs ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyelerini ise şu şekilde hesapladık:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
70 milyon dolarlık Tether transferi! Bitcoin için yükseliş sinyali mi?

Yasal sorunlarla uğraşan Tether sağlam duruşuyla Bitcoin’e destek oluyor

Bloomberg: Bitcoin indikatörü 1 yıl sonra ilk kez “alım” sinyali verdi!

Delphi Digital Raporu: Tether krizi bile Bitcoin boğalarını durduramayacak