in , , ,

İlk 10 kripto para 25 Nisan destek direnç seviyeleri

kripto para
Kripto para piyasalarında son durum

Kripto para piyasalarında 25 nisan itibarıyla sermaye miktarı 176 milyar dolar olarak kaydediliyor. Bu miktar dünkü sermaye miktarına göre yaklaşık 6 milyar dolar kadar düşük. mevcut sermaye miktarının düşüşü ile kripto paraların bir düzeltmeye girdiğini görüyoruz.

son 24 saatlik ortalama işlem hacmi ise CoinMarketCap verilerine göre 53,6 milyar dolar. İşlem hacminin yüksek seyri piyasanın hareketli olduğunu gösterirken bu harekette işlemlerin satış ağırlıklı seyretmesi dikkat çekiyor.

kaynak: coinmarketcap

25 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyelerini ise şu şekilde hesapladık:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
Bu altcoin yılın başından beri yüzde 75 yükseldi! BTC’yi geçebilir mi?

Flaş kripto para haberleri: Ünlü uzmanın dev Bitcoin tahmini, Ethereum’un yeni uygulaması, Ripple’daki son gelişmeler ve daha fazlası…

461 milyon dolarlık Bitcoin transfer edildi! Yükseliş sinyali mi?

25 Nisan Bitcoin fiyat analizi