in , , ,

İlk 10 kripto para 23 Nisan destek direnç seviyeleri

kripto para
Kripto para piyasalarında son durum

Kripto para piyasaları toplam sermaye miktarı 23 Nisan itibarıyla 184,2 milyar dolar seviyesinde seyrediyor. Dünün aynı saatine göre yaklaşık 7 milyar dolarlık bir fon girişi gördüğümüz kripto pazarlarında buna paralel olarak kripto para fiyatlarında önemli artışlar görüyoruz.

Mevcut fon girişi ile doğru orantılı olarak artan ortalama işlem hacmi CoinMarketCap verilerine göre 50,6 milyar dolar olarak görülüyor.

23 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyelerini ise şu şekilde hesapladık:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
AB biyometrik veri tabanı

AB büyük bir biyometrik veri tabanı oluşturmayı oy birliği ile kabul etti

Artık Amazon’da Ethereum ile ödeme yapabileceksiniz!

Türk girişimciler sayesinde Amazon’da Bitcoin ile alışveriş yapılacak