İlk 10 kripto para 11 Nisan destek direnç seviyeleri

kripto para piyasası 20 temmız Bitcoin son durum
Kripto paralar güne nasıl başladı?

Kripto para piyasaları toplam sermaye miktarı 11 Nisan itibarıyla 177,7 milyar dolar kaydediliyor. Sermaye miktarına baktığımızda düne göre yaklaşık 5 milyar dolar seviyesinde bir sermaye çıkışına şahit oluyoruz.

Son 24 saatlik ortalama işlem hacimlerine baktığımızda coinmarketcap verilerine göre 56,6 milyar dolar olarak tespit edilen işlem hacminde düne göre bir yükseliş söz konusu.

11 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyeleri aşağıdaki tablodaki gibi hesaplandı:

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance