İlk 10 kripto para 10 Nisan destek direnç seviyeleri

kripto para piyasası 20 temmız Bitcoin son durum
Kripto paralar güne nasıl başladı?

Kripto para piyasaları toplam sermaye miktarı 10 Nisan itibarıyla 182,7 milyar dolar ile güne başlıyor.Dünün aynı saatine göre kripto para piyasalarına yaklaşık 2 milyar dolarlık bir fon girişi olduğu görüyoruz.

son 24 saatte oluşan ortalama işlem hacmi ise coinmarketcap verillerine göre 50,4 milyar dolar seviyelerinde. İşlem hacminde ise düne göre bir miktar düşüş söz konusu.

10 Nisan ilk on kripto para günlük destek direnç seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketleri baz alınarak sermaye büyüklüğüne göre sıralanmış ilk 10 kripto paranın pivot, destek ve direnç seviyeleri aşağıdaki tablodaki gibi hesaplandı:

İlk 10 kripto paraya baktığımızda son 6 gündür aralıksız olarak yükseliş gösteren EOS dikkat çekiyor. EOS’un sabah saatlerinde dünkü fiyat seviyelerine göre belirlediğimiz 3. direnç noktası olan 5.83 doları denediğini görüyoruz.Bu soluksuz yükselişin bir düzeltme hareketi yapabileceği göz önüne alınarak fiyat hareketlerini dikkatle takip etmekte fayda var.

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?


Binance