in ,

İki yıldır her hamleyi doğru öngören bir grafik Bitcoin için alarm verdi!

17 Kasım Binance Coin (BNB) ve Cosmos (ATOM) fiyat analizi
17 Kasım Binance Coin (BNB) ve Cosmos (ATOM) fiyat analizi

Bitcoin bir süredir 10.000 dolar seviyesiyle savaşıyor. Bu önemli barajı dört kez aşmasına rağmen kısa süre içerisinde yine altına inen kripto paranın bir sonraki hamlesi merakla bekleniyor. Pek çok kişi beş haneli fiyatlara yeniden çıkılacağını düşünse de bazı analistler çok yakında bir çöküş geleceği görüşünde.

Crypto Whale: “Bitcoin yıl sonuna kadar 2.000 dolara düşebilir.”

Twitter’da Crypto Whale adıyla paylaşımlar yapan bir trader, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 2.000 dolara düşebileceğini iddia etti.


Takipçilerine bildirdiği kehanetini “Fermions Flow (FF)” ismi verilen bir balina modeliyle tanıştıran ünlü trader’a göre bu model, yatırımcıların 2021’e merhaba dedikleri günlerde mevcut boğa koşusunun sona ermiş olacağını gösteriyor. Analiste göre BTC değerinin dörtte üçünü çok kısa bir süre içerisinde yitirecek.

Crypto Whale, son altı yıldır bu modelin geliştirilmesi üzerinde çalıştığını söylüyor. Tahmininin korkunçluğuna karşın olumlu bir yanı da var gibi görünüyor. 2.000 dolara kadar düşmesinin ardından BTC’nin 2024 yılına dek yeni bir boğa koşusuna başlayacağını söyleyen analist varlığın 24 bin dolara yürüyeceğini ifade ediyor.

Analize göre 4 yıl içinde BTC yeni bir rekor kırabilir

Modelin nasıl çalıştığını ortaya koyan 27 sayfalık çok geniş bir rapor yayımlayan analist, bu modelin son iki yılda her büyük Bitcoin manevrasını doğru tahmin ettiğini söylüyor.

Crypto Whale’ın bu tahmini, 12 Mayıs’ta gerçekleşen üçüncü halving’den sonra BTC’yi çevreleyen birçok yükseliş hissine de karşı geliyor. Ancak dördüncü halving’in yaşanacağı 2024 yılı, eğer bu grafik doğru işlerse bir bayram havasına dönüşebilir.

livebitcoinnews

BTC yeni rekorunu kırmaya ne kadar yakın? 5 Haziran Bitcoin analizi


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BTC yeni rekorunu kırmaya ne kadar yakın? 5 Haziran Bitcoin analizi

BTC yeni rekorunu kırmaya ne kadar yakın? 5 Haziran Bitcoin analizi

2019 ve 2020 arasında şaşırtan benzerlik: Bitcoin 15 bin dolara mı yürüyor?

2019 ve 2020 arasında şaşırtan benzerlik: Bitcoin 15 bin dolara mı yürüyor?