in ,

4 uzman analistten Bitcoin yorumları: Kritik 4 gün, alım fırsatı, tarihli tahminler, 2020’de beklenen artış…

23.000 dolara ulaşan Bitcoin için analistler bu devasa fiyatları gündeme getirdi
23.000 dolara ulaşan Bitcoin için analistler bu devasa fiyatları gündeme getirdi

Kripto para dünyasının önde gelen isimleri Willy Woo, Anthony Pompliano, Mike Novogratz ve Peter Schiff, Bitcoin hakkında yeni tahmin ve fikirlerini paylaştı. Woo ve Pompliano teknik göstergelerin pek de olumsuz olmadığını ifade ederken, Peter Schiff için son durum pek olumlu değil.

Woo: “Önümüzdeki 4 gün çok kritik.”

Tanınmış kripto para analisti Willy Woo, aralık ayındaki olası bir çöküşü önlemek için Bitcoin’in ay sonuna kadar 8.300 dolara ulaşması gerektiğini düşünüyor.


Ayın sonuna kadar (4 gün içinde) 8.300 doları görmemiz gerek. Aksi takdirde aralık ayında ciddi düşüşler yaşayacağız. Ama 2020 iyi bir yıl olacak. Ucuza alım yapmak için aşağı inmesini istiyorum.

Analizini desteklemek üzere bazı tezler sunan Woo, Bitcoin’in geçmişte değerinin düşmesine yol açan mumları alt ettiğine işaret etti.

Bitcoin, aylık grafikte aşağı yönlü sarsıcı bir mum oluşturabilir. Ancak kesin diyemeyiz. Bu benim teknik analizim. Bitcoin daha önce buna benzer mumları yenmeyi başarmıştı.

Bitcoin, kasım ayının çoğunda istikrarlı bir şekilde değer kaybetti. Ay başındaki fiyatı olan yaklaşık 9.200 ABD dolarından 24 Kasım’da yaklaşık 6.627 ABD dolarına düşerek kabaca %28’lik bir değer kaybı yaşadı.

Novogratz: “İki gün içinde 7.500 dolara ulaşmalıyız.”

Woo, Bitcoin’in yakında fiyatını yükseltmesi gerektiğini düşünen tek kişi değil.

Galaxy Digital CEO’su ve Başkanı Mike Novogratz, BTC’nin başka bir dalıştan kaçınmak için iki gün içinde 7.500 dolara vurması gerektiğini söyledi.

Pompliano: “Yıllık kazanım önemli.”

Bitcoin hayranlığıyla tanınan Anthony Pompliano da genel vaziyete parlak taraftan bakıyor ve Bitcoin’in yıl içindeki kazanımlarını ortaya koyan fikirlerini paylaşıyor. Pompliano’ya göre Bitcoin zararlarını kapatmak konusunda iddiasını kaybetmiş değil.

Altın destekçisi ve kripto eleştirmeni Peter Schiff ise Pompliano’ya ofansif bir yanıt verdi ve Bitcoin gemisiyle birlikte onun da denizin dibini boylayacağını söyledi. Pompliano’nun cevabı gecikmedi:

Bitcoin, son on yılda altından daha fazla yükseldi.

dailyhodl


Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 15 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapıyor olduğunuz yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım, nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HSBC, Blockchain teknolojisinin faydalarını araştırıyor.

HSBC, bankacılık faaliyetlerinde Blockchain teknolojisinin faydalarını araştırıyor

Bitcoin ve XRP balinaları çıldırdı! Yaklaşık 1 milyar dolarlık kripto para gönderildi

Balinalar hareketlendi: Milyonlarca dolarlık BTC ve XRP taşındı!