in

Icrypex’te kredi kartıyla Bitcoin alım işlemleri başladı!

Icrypex’te kredi kartıyla Bitcoin alım işlemleri başladı!
Icrypex’te kredi kartıyla Bitcoin alım işlemleri başladı!

Kripto para borsası Icrypex, kredi kartıyla alım işlemi döneminin başladığını duyurdu.

Borsanın duyurusuna göre, KYC sürecini tamamlayan tüm kullanıcılar kredi kartıyla kripto para alımı gerçekleştirebilecek. Kullanıcılar, Icrypex platformu üzerinden bankalar ve Papara dışında kredi kartıyla da dilediği gibi alım işlemi yapabilecek.


Icryptex CEO’su Gökalp İçer: “2020 hedeflerimizi yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz.”

Türk kripto para kullanıcılarını memnun edecek bu gelişme, yeni yatırımcıların da kripto parayla tanışmasına öncülük etmiş olacak. Icrypex CEO’su Gökalp İÇER konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Icrypex olarak kripto para kullanıcılarının kolay ve güvenli bir şekilde işlem yapabilmesi için altyapımızda düzenli olarak geliştirmeler yapıyoruz. Bu geliştirmeleri yaparken, kullanıcılarımızın geri bildirimleri ve talepleri her zaman önceliğimiz oluyor. Bir günde kripto para transferlerinde işlem ücretini kaldırdık. Yine kullanıcılarımızın talebi üzerine, bir günde portföyümüze yeni kripto paralar ekledik. Kredi kartıyla işlem yapma kolaylığı, kullanıcılarımızın yoğun talebi olan ve 2020 yılı için belirlediğimiz hedeflerden biriydi. Bu gibi yeniliklere hız kesmeden devam edeceğiz. 2020 için planladığımız tüm hedeflerimizi yerine getirmenin sevincini yaşıyoruz.

7 gün 24 saat müşteri desteği

Kendi geliştirdikleri teknoloji ve üstün güvenlik önlemleri ile kullanıcılarının varlıklarını koruyan kripto para borsası Icrypex, Türkiye’de 7/24 müşteri desteği veren ilk borsa olarak piyasaya çıkmış ve bu hizmetle kripto para kullanıcılarından olumlu değerlendirmeler almıştı. Borsanın duyurduğu son yenilik, Türk kripto para kullanıcısının daha kolay ve hızlı işlem yapabilmesinin önünü açacak.

Icrypex’ten kredi kartıyla Bitcoin ve kripto para almak için tıklayın!

___________________________

Kripto Para Haber, yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıptan sorumlu değildir. Kripto Para Haber, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların özen göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

___________________________

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitfinex yeni bir P2P pazarı ve video platformu başlatıyor: Karşınızda Dazaar

Bitfinex yeni bir P2P pazarı ve video platformu başlatıyor: Karşınızda Dazaar

Venezuela ve Arjantin'de Bitcoin kullanımı yükselişte: Sebebi ne?

Venezuela, pasaport başvuruları için Bitcoin kabul etmeye başlıyor