in ,

Hoskinson Cardano için yüksek önceliklerini açıkladı

Cardano, Polkadot teknolojisinden yararlanacak
Cardano, Polkadot teknolojisinden yararlanacak

Kripto Para Haber – Cardano topluluğu bir süre önce Goguen dönemini memnuniyetle karşılamıştı. Projenin kurucusu Charles Hoskinson’a göre ise her şey yolunda gidiyor. IOHK CEO’su son videosunda, Alonzo güncellemesi üzerindeki çalışmaların “sorunsuz” devam ettiğini ve topluluğun yakında bu konuda bir yeni haberler alacağını belirtti. Alonzo’nun ortaya çıkmasıyla, özellikle de Cardano ekosistemine akıllı sözleşme yetenekleri getirmesi beklendiğinden, topluluk için çok önemli bir dönüm noktası olarak görülüyor.

Dahası, bazılarına göre son güncellemeler, onu Ethereum’a alternatif olarak görenlerin argümanlarını daha da güçlendirdi. Bu, kurumun son zamanlarda vurguladığı beklentiydi ve Hoskinson, Alonzo’nun ilerlemesini şu sözlerle özetledi:


Uygulama arka uç entegrasyonu programa uygun, cüzdan arka uç entegrasyonu programa uygun….. Şimdi, beyaz çağdayız ve şu anda insanları toplu olarak kabul ediyoruz ve yakında gelecek olan yeni düğüm 1.2.8 sürümünü yayınlıyoruz.

Alonzo güncellemesi aşamalı olarak gerçekleşiyor. Ekip, kısa süre önce mavi çağı tamamlayarak Beyaz çağa geçti. Bu lansman alt aşamalarını, Eylül ayında Cardano ağında bir ana ağ lansmanı izleyecek. Ancak Hoskinson’a göre, ana lansman yaklaştıkça önceliği Cardano’yu tarayıcıya sokmak olacak.

Hoskinson bunun göründüğü kadar kolay olmayacağı uyarısını da yaptı. CEO, Cardano’nun hafif istemci protokolü Mithril’den bahsederken, müşterileri güvence altına almak için tam güvenlik ve hızlı önyüklemeyi mümkün kılacağını belirtti – burada her bir destan için sertifikalar oluşturulabilir ve bölümlerin paralel doğrulanmasına izin verilir.

Bu özellikler fazla güçlük çekmeden eklenebilse de Hoskinson, yeni bir kripto-ilkel ihtiyacı olduğunu savundu. Aynısını bulmak, Cardano için büyümeyi teşvik edeceği için yüksek bir öncelik olacaktır.

Hoskinson şöyle devam etti:

Cardano’yu tarayıcıya sokmak ve bunun harika bir deneyim olduğundan emin olmak… Cardano’yu cep telefonuna ve cep telefonunda ekosisteme dokunmak yüksek bir önceliktir. Goguen’e doğru ilerlerken, hafif müşteri deneyiminin gitmesi gereken yere ulaşmasını sağlayacak bir stratejimizin olması da çok önemli

Alonzo hard fork’a giden yolda gibi görünse de, ADA’nın fiyat performansı, özellikle yılın başlarında ATH’leri bağlamında ele alındığında, son zamanlarda düşük seyrediyor. Kripto, yazım zamanında 36.28 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile CMC listelerinde beşinci sırada yer alırken, bu ekosistem merkezli gelişmelerin grafiklerde bir kez daha fiyat artışını tetikleyip tetiklemeyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vitalik Buterin’den 100x’li yeni Ethereum açıklaması

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin ETH’nin geleceği hakkında konuştu

PAXOS

Paxos, Circle ve Tether’i hedef alıyor – Stabil coin rezervlerinin %96’sının nakit veya nakit eşdeğeri olduğunu söylüyor