Grayscale, Blockchain hisse senetleri adına yeni bir ETF başvurusu yaptı
Grayscale, Blockchain hisse senetleri adına yeni bir ETF başvurusu yaptı

Grayscale’in bu adımı yarın Bitcoin boğa koşusunun bir sonraki aşamasını hızlandırabilir

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto Para Haber – Verilerin gösterdiği gibi, kilitlenmeden kaynaklanan fonların serbest bırakılması, geleneksel olarak fiyatın yükselişinin başlangıcını müjdeliyor ve teselli aşamalarını sona erdiriyor.

Yarın Bitcoin’de fiyat artışı mı geliyor?

Grayscale sayesinde Bitcoin (BTC) geçen ayın büyük bölümünde yatay işlem yapmış olabilir, ancak statüko yakında değişecek.

Zincir üstü analitik kaynağı CryptoQuant’ın verilerine göre, Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) fiyat primi Nisan 2019’dan bu yana en düşük seviyesine geldi.

Grayscale kilidi Çarşamba günü sona eriyor

Grayscale, rekor BTC alımları ve rekor talep sayesinde bu yıl sık sık manşetlere taşındı, ancak girişlere rağmen BTC / USD fiyatı artmaya devam etmedi.

Şubat ayı başladığında, Trust’ın satın alma primi yaklaşık 6,50 $ seviyesinde idi. Daha önce var olduğu süre boyunca 40 $’a kadar yükselmişti. Bu tarihsel olarak dolambaçlı fiyat yönüyle çakışırken, büyük primler Bitcoin için büyük yukarı yönlü hareketlere eşit durumda.

Aralık ayı sonlarında, Hackernoon teknoloji dergisinde yayınlanan özel bir makale, fenomeni, geleneksel bir kilitlemeye tabi olan GBTC hisselerinin serbest bırakılmasına bağlı olarak açıkladı.

Hackernoon “Bilmeniz gereken, bu yüksek fiyatlar ve primler bir kilit açıldıktan sonra gerçekleştiğinde, fiyatın konsolide olmaya devam etmesidir. Bu, primin bir sonraki kilit açma etkinliğinden önce yeniden küçülmesini sağlıyor”. 3 Şubat için bir sonraki kilit açma setiyle birlikte, Bitcoin boğa koşusunun devamı için beklenti oluşuyor.” diyor.

Ocak ayının ikinci yarısı için fiyat davranışını doğru bir şekilde tahmin eden makale, “Bu boşluklar, primlerin önceki dokuz kez olduğu gibi tekrar küçülmesini sağlıyor” diye devam etti.

Kurumsal yönelim yavaşlamıyor

Bu arada Grayscale, kurumsal ilginin ne Bitcoin ne de altcoinler için hiçbir yavaşlama belirtisi göstermediği için tekliflerini genişletmeye devam ediyor.

Bu hafta, Aralık ayından bu yana kapatıldıktan sonra Ethereum Trust’ın yeniden açıldığını görürken, 25 Şubat’ta Grayscale sponsorluğunda kripto odaklı Bloomberg Crypto Summit etkinliği yapılacak.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Binance

Yorumlar kapalı.

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro

Bizi Takip Edin