in , , ,

Grayscale CEO’su, ABD Bitcoin ETF’sinin onaylanacağını düşünüyor

Son 24 saatteki Bitcoin düşüşü Grayscale fonuna pahalıya patladı
Son 24 saatteki Bitcoin düşüşü Grayscale fonuna pahalıya patladı

Kripto Para Haber – CNBC’nin Squawk Box programında Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein Bitcoin geleceği hakkında düşüncelerini paylaştı. Michael Sonnenshein, Bitcoin ETF onayı hakkında olumlu düşünceler aktardı.

Bitcoin ETF onayının “gerçekten zaman meselesi olmadığına” inanıyor. Sonnenshein ek olarak BTC fiyat oynaklığının önemli olmadığıyla ilgili yatırımcılara düşüncelerini paylaştı.


CNBC’nin Squawk Box ortak sunucusu Joe Kernen, BTC fiyatındaki son düşüşü hakkında ne düşündüğünü dünya çapındaki düzenleyicilerin veya Çin’in suçlanıp suçlanmayacağını sordu.

Sunucu, Bitcoin’in zaman içerisinde para birimi olarak kabul edilip edilmeyeceğini ve fiyat düşüşü yaşayacağıyla ilgi ne düşündüğünü sordu.

Grayscale CEO’su, kripto ekosisteminin yıllar içerisinde birçok zorlukla mücadele ettiğini belirtti. Grayscale CEO’su, Çin hükümeti tarafından kripto madencilerine uygulanan yasağın Bitcoin için olumlu olduğunu düşünüyor. Çin yasaklarından sonra dünya çapında madencilik dağılımının gelişmesine katkı sağladığını söyledi. Kripto madencileri, 2017 yılından Çin’de faaliyet gösteriyordu. Yasaklardan sonra; Kanada, Kazakistan, ABD ve diğer yargı bölgelerine gitmek için Çin’den göç etmeye başladılar.

Bitcoin ETF onayının ne zaman gerçekleşeceği önemli değil

Michael Sonnenshein, ayrıca sunucu Kernen’e Bitcoin yatırımcılarının kısa vadede kâr elde etmek için yatırım yapmamalarını, orta ve uzun vadede yatırım yapmaları gerektiğini aktardı. Bu nedenle, oynaklık sıçramaları uzun vadeli yatırımcılar için pek önemli değil.

Grayscale CEO’su 2021 yılında BTC fiyatının 100.000 dolara kadar çıkacağı görüşünde.  Bitcoin ETF onayının birçok yatırımcı için acı verici bir konuya dönüştüğünü ve bunun ABD’nin zamanla onaylayacağına inanıyor. Pazardaki birkaç olumlu gelişmeyle birlikte BTC ETF onayının gerçekleşeceğine inanıyor. Grayscale’in başkanı, geçen hafta Cuma günü Grayscale için ETF’lerle ilgili hizmet sağlayıcısı olacak ABD merkezli bir varlık yönetimi şirketi olan BNY Mellon ile bir ortaklık kurduğunu açıklamıştı.

Açıklamalarında izleyicilere, Digital Currency Group’un bir yan kuruluşu olan Grayscale’in, GBTC’yi ETF’ye dönüştürmeye kararlı olduğunu hatırlattı. Sonnenshein, kripto pazarının olgunlaşması tüm düzenleyicilerin bu ürünün ABD’de oluşturulmasını onaylaması gerektiğini düşünüyor. Bu gelişmelerden sonra onayın gerçekleşeceğine inanıyor.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlü CEO Clem Chambers, tekrar Bitcoin alacağı fiyatı açıkladı

Bitcoin piyasa değeri 600 milyar doların altına düştü

Ethereum mu Solana mı? Şu anda hangi altcoin yatırımı daha iyi bir seçenek olabilir?

Ethereum mu Solana mı? Şu anda hangi altcoin yatırımı daha iyi bir seçenek olabilir?