in ,

Google CEO’sunun 11 yaşındaki oğlu Ethereum madenciliği yapıyor

Google'ın kurucu ortağının oğlu da Ethereum madenciliği yapıyor

Google CEO’su Sundar Pichai, geçtiğimiz günlerde 11 yaşındaki oğlunun evdeki PC’leri kullanarak Ethereum madenciliği yaptığını belirtti.

Google’ın kurucu ortağının oğlu da Ethereum madenciliği yapıyor

Pichai’i Bitcoin’den bahsederken yanlış ifade ettiği bir şeyin oğlu tarafından düzeltildiğini belirtiyor. Ayrıca oğluun Ethereum’u incelediğini de ekliyor. Google’ın kurucu ortağı Sergey Brin, daha önce kendi oğlunun da Ethereum madenciliği yaptığını belirtti.


Pichai, oğlunun kendi bilgisayarını ETH madenciliği için kullandığını söyledi. Pachai oğluna para sisteminin ve bankaların nasıl çalıştığını öğrettiğini belirtiyor. Ayrıca Pachai, oğlunun “kağıt paraya kıyasla Ethereum’un nasıl çalıştığını daha iyi anladığını” ekliyor. Ayrı zamanda oğluyla bu konular üzerine iyi bir sohbette yaptığını vurguluyor. Kripto para madenciliği, gelecekte kripto para birimi ve Blockchain savunucuları olacak olan genç nesiller için ilgi odağı haline geliyor. Kripto paraların bu kadar genç yaştaki kitleler tarafından benimsendiğini görmek güzel.

Chepicap

En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Waves Enterprise hibrit blockchain'i benimsemek için Singapur'a açılıyor

Waves Blockchain oyun geliştiricileriyle ilgili yeni bir projeyi başlatıyor

ShapeShift CEO'su Erik Voorhees: “Bitcoin önemli bir potansiyele sahip.”

Endişeye gerek yok: Bitcoin hash rate tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı