in ,

Goldman Sachs uzmanından çarpıcı Ripple açıklaması! Köklü değişiklik…

Goldman Sachs uzmanı: “Ripple piyasayı yeniden tanımlayacak!”
Goldman Sachs uzmanı: “Ripple piyasayı yeniden tanımlayacak!”

Kripto Para Haber – Goldman Sachs uzmanı Andrew Lokenauth, Ripple ve SEC arasındaki sorunların çözüldüğü anda XRP’nin bir çeşit “kamu kripto parası” olacağına inanıyor. Bu gerçekleşirse XRP büyük bir emsal teşkil edebilir.

Lokenauth; Goldman Sachs, AIG ve diğer önemli finans kurumlarında farklı pozisyonlarda kripto para birimi uzmanlığı yaptı. Lokenauth XRP hakkındaki görüşünü oldukça açık bir şekilde şu sözlerle dile getirdi:


Ripple çevrim içi ödemeleri yeniden tanımlayacak ve SEC davası çözüldüğünde XRP’nin halka arz edileceğine ve halka açılacağına inanıyorum.

Ripple protokolünü kullanmanın temel faydaları hız ve azaltılmış risk. Ripple XRP, pahalı ve yavaş olan SWIFT’in yerini alıyor.

Ripple ayrıca Japon finansal hizmetler devi SBI Holdings, İspanyol bankası Santander ve Andreessen Horowitz, Lightspeed ve Peter Thiel’in Kurucuları Fonu da dahil olmak üzere üst düzey risk sermayesi şirketleri tarafından destekleniyor.

Ripple geleceği nasıl olacak? Goldman Sachs uzmanı umutlu

Uzman isim, SWIFT bankacılık protokolünün nihayet Blockchain’de karşılık bulacağı bir senaryoda gelecekte Ripple’ın kripto para birimi dünyası ile fiat dünyası arasında benzersiz bir konuma sahip olmasının çok büyük avantaj olduğunu düşünüyor.

Parasal işlem yönetimi konsunda Ripple’ın geleneksel yöntemlere göre özellikle hız konusunda birçok avantajı bulunuyor ve XRP tüm bu avantajlarla SEC davasına kadar olan süreçte bankalar ve kurumsal yatırımcılar tarafından artan bir ivmeyle benimsenmeyi başardı. Globalleşen dünyada sınır ötesi işlemlerin saniyeler içinde gerçekleşmesi gerekliliğinden ötürü Ripple sadece kripto para birimi olarak hizmet etmek yerine finans dünyasında bir parasal işlem yöntemi olmayı hedefliyor.

Lokenauth, vakfın SEC ile olan davasını sonlandırmayı başardığı anda halka arz ile (IPO) finans dünyasını yeniden tanımlayacağı konusunda inançlı.

cryptopolitan


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bitcoin fiyat analizi: BTC 20 EMA'da direnci test ediyor

Kritik bölgenin üstüne yerleşmeye çalışan Bitcoin için sırada bu hamleler var!

Wall Street Journal gazetesindeki yazardan El Salvador'a yönelik şok açıklama

Wall Street Journal gazetesindeki yazardan El Salvador’a yönelik şok açıklama