in

GateHub, Ripple’ın yasal sorunlarına rağmen XRP’yi desteklemeye devam edecek

GateHub, Ripple'ın yasal sorunlarına rağmen XRP'yi desteklemeye devam edecek
GateHub, Ripple'ın yasal sorunlarına rağmen XRP'yi desteklemeye devam edecek

Kripto Para Haber – GateHub, Ripple’ın SEC ile ilgili yasal sorunlarına rağmen XRP desteğinin devam ettiğini duyuran en son kripto şirketi.

XRP listelenmeye devam edecek

Birleşik Krallık merkezli bir kripto para birimi ağ geçidi hizmeti olan GateHub, XRP’yi listelemeye devam etmeye karar verdi.


12 Ocak’ta yapılan bir duyuruya göre, GateHub, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’ndan alınan bir karar gerekli görmedikçe XRP’yi listeden kaldırmayacak. Borsa konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“GateHub’un, SEC’in Ripple’a yönelik şikayeti hükme bağlanana ve XRP’nin uygun şekilde bir menkul kıymet olarak sınıflandırıldığına dair nihai bir karar verilinceye kadar veya SEC’den bir anlaşma şeklinde bir bildirim alana kadar XRP’yi listelemeye devam edeceğini unutmayın.”

XRP’nin geleceği konusunda iyimserlik

GateHub, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığından emin olduğunu iddia ederek XRP’nin geleceği konusunda iyimserliğini dile getirdi:

“XRP’nin ABD’de geçerli olan” Howey “testinde bir “menkul kıymet “olduğuna asla inanmadık ve XRP’yi öncelikle değeri ödemelerde ve kripto para borsalarında kullanımına dayanan bir “yardımcı” token olarak görmedik. Ripple Labs veya üst düzey yöneticilerinin uygunsuz piyasa davranışlarına şahsen şahit olmadık.”

Firma, ABD yetkililerinin Ripple ve ilgili yöneticilerin yatırımcıları dolandırdığını kanıtlaması durumunda Ripple’ın uygun yaptırımlara tabi olması gerektiğini söyledi.

GateHub’ın XRP’yi platformunda tutma kararı, SEC’in ardından 22 Aralık 2020’de Ripple’a karşı 1,3 milyar dolarlık bir dava açan bir dizi olayın bir başka yansıması. Coinbase, Binance.US dahil bir dizi büyük kripto şirketi ve OKCoin daha sonra XRP’yi listeden çıkarırken, Uphold ve şimdi GateHub gibi bazı şirketler dava çözülene kadar XRP’yi tutmaya karar verdi.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kriptoya yatırım yapan finansal planlamacıların sayısı yüzde 50 arttı

Kriptoya yatırım yapan finansal planlamacıların sayısı yüzde 50 arttı

1 milyar dolar daha tasfiye edildi: Bitcoin neden aşırı fiyat hareketleri görüyor?

1 milyar dolar daha tasfiye edildi: Bitcoin neden aşırı fiyat hareketleri görüyor?